Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet condyloma? Részletese...

Ez lehet condyloma? Részletesebben lent

Figyelt kérdés
A nogyogyaszom észrevett a kisajkaimnal apró kinoveseket,több is van belőle. De nem viszket,nem faj,észre sem veszem hogy ott van. Azt mondta,lehet hogy condyloma. Csináltunk takarítást októberben,és az az eredmény jött ki,hogy enyhe L-SIL, és a HPV beikszelve. Most újból levett rakszurest,meg HPV-t is. Nagyon felek,1 éve élek a párommal monogam kapcsolatban,és azelőtt sem volt sok szexuális partnerem,csak akikkel komolyan együtt voltam.:( Mi lesz ha pozitív lesz a HPV?:( azért tettem fel itt a kérdést mert csak jövőhet csütörtökön jön meg az eredmény és addig csak idegeskedek,hátha írtok személyes tapasztalatot. Esetleg valami jó immunerositot tudtok ajánlani? Köszönöm előre is!

2012. febr. 14. 10:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat,csak telefonáló írtam. * "csináltunk rákszűrést októberben"
2012. febr. 14. 10:20
 2/6 A kérdező kommentje:
Telefonrol :)
2012. febr. 14. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, amit tehetsz, hogy rendszeresen, a nőgyógyász által megadott időpontokban elmész kontrollra. 3-6 havonta kell menni, és ilyenkor mindig új kenetet kell majd, hogy vegyen tőled, 2 egymás utáni negatív leletig. A condylomára gondolom adott valamilyen ecsetelőt( pl. Condylyne,)v. ő ecsetelte, ill. a párodat is megvizsgálták? Ha nem, azt egy picit furának tartanám.. Immunerősítésre nagyon jók az echinacea tartalmú készítmények (tinktúra, tea), a propolisz ill. a grapefruit mag csepp - utóbbi csak akkor, ha nem szedsz gyógyszereket, mert nagyon sok hatóanyagnak csökkenti a hatását.
2012. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg nem mondta ki biztosra,hogy ez condyloma,csak vett HPV-t,meg újabb rakszurest csinált. És jövőhet csütörtökön kell visszamennek addigra jön meg az eredmény. De sajnos nekem az az erős gyanúm ,hogy ez condyloma,mert utanaolvasgattam és úgy néz ki. De nem faj,nem viszket,nem is érzem. Ez attól lehet az? Megnézem meg ma ezt az immunerositot amit írtál,és igen valószínű a páromat is megvizsgálják. Őt hogy? Ha nem látnak rajta kiutest,akkor vesznek HPV mintát?
2012. febr. 15. 06:12
 5/6 A kérdező kommentje:
És meg annyit,hogy pajzsmirigy tűlműködésem van,szabad rá minden nap gyógyszert,akkor a grapefruitmag olajat nem szabad szednem?
2012. febr. 15. 06:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, kiderült már azóta, hogy mik azok? Mert nálam is ugyanez van, de 2 hét múlvára kaptam csak időpontot a dokihoz.
2012. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!