Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem undorítóak a menstruációs...

Nem undorítóak a menstruációs reklámok? Hogy idegbeteg állatnak akarják bemutatni a nőket?

Figyelt kérdés

"Azokon a napokon néha könnyebben felkapom a vizet.." Ja, és közben szétveri a fénymásológépet a nő a reklámban.

Szerintem ez hülyeség, mert nem ilyenek vagyunk, egy lányt ismerek aki más azokon a napokon, de akkor is csak ilyen mindenenbekellsértődnöm MERT AZ AZ ELVÁRÁS stílusa van.

Tehát belénk van rögződve, hogy ilyenkor hisztiseknek kell lennünk? Nem tudom, nekem ha görcsöl a hasam az még nem egyenlő azzal, hogy hüle piicsává kell válljak.


N



2012. febr. 14. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig megmosolygom ezeket a reklámokat, nekem soha nem nehezek azok a napok, soha nem is voltak. A betéten vagy tamponon kívül ugyanolyan napok, mint a többi, nem vagyok sem érzékenyebb, sem hisztisebb, semmi. Persze lehet, hogy valakit megvisel, de tutira veszem én is, hogy valami pasi találta ki a reklámot :)
2012. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Azért vannak hisztis nők ilyenkor,tapasztaltam amikor csak nőkkel dolgoztam együtt.Sírógörcs,hiszti,jajveszékelés.

Én csak néztem,nekem sosincs semmi bajom.

Most pasikkal dolgozok együtt,igy tökéletes.


Párom is csodálkozott,hogy se hiszti semmi,előző barátnői is tipikus hisztis nyígósak voltak.

N

2012. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én pl peteérés elött két nappal vagyok érzékenyebb. Nem idegbeteg, csak olyan "törékeny", ahogy a férjem mondja. + migrénes fejfájásom is van olyankor. Most nem dolgozom, gyesen vagyok, ezért tudok egy picit pihenni a fejfájásra.

De a menzesz egyáltalán nem bánt meg. Csak mikor rááltunk a gyerek témára. De akkor is lelki okokból voltam hisztis.

2012. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megint mások meg inkább a PMS-t tartják hisztis időszaknak. N/29
2012. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tibo61 válasza:
Naná hogy pasi találta ki. Valószínűleg házas. Sok nő hisztis ilyenkor, van aki kevésbé, van aki jobban. Van aki meg egyéb más okból hisztis bizonyos rendszerességgel. A lényeg az, hogy a köztudat összehozta a kettőt. Menszesz-hiszti. Tényleg nem kell hüle picává válni, de van aki azzá válik. Főleg az aki egyébként is az.
2012. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Néha ezen termékek forgalmazói, és a társadalmi nézet hajlamosat a nőket valami hormonvezéret izének nézni.

Anno suliban volt egy amolyan rossz reggel még rosszabb folytatással napom.

Rosszul aludtam, lekéstem a reggelit, feleltettek, nem ment túl jól, ráadásul kaptam egy karót is, ami eléggé érzékenyen érintett.

Dúltam-fúltam egész nap, délután találkoztam a párommal ő meg csak úgy rákérdez: megjött.

Hú de leosztottam: menzesz nélkül nem lehet sz@r napom?!

2012. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert mint mindenhol általánosítanak, amúgy a többségnél így van, most azért mert nálad nem attól még ez van. Én észrevettem hogy tényleg hamarabb emelem meg a hangom és nyűgösebb vagyok a menzesz előtti 3 napban, de mivel több milliárdan vagyunk mindenki más.
2012. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De nagyon! A mostani főleg, amikor káromkodik benne a nő, és kisípolják... Csodálkoztam is hogy ilyen reklámot hogy nyomhatnak. És baromi idegesíti hogy általánosítanak, én menstruáció előtt sokszor jókedvű vagyok, és menzesz nélkül is előfordulhat hogy rossz napom van... Amikor meg "csapkodhatnékom" van, sose a pmsbe, hanem csak szimplán valami felhúz, és azért teszem :D Szóval elég gáz ez az általánosítás
2012. febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vicces! És én hisztis is vagyok olyankor. Ez van.
2012. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!