Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők! A menzeszetek...

Lányok/nők! A menzeszetek előtti pár napban ti is ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés
Már néha én magam is hülyének nézem magam, de menzeszem előtti pár napban olyan érzékeny vagyok, hogy minden kis hülyeségen el tudom sírni magam. Régebben nem volt ilyen, de most 1-2 éve szinte minden hónapban hisztis vagyok ilyenkor. :)
2012. febr. 15. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Érzékenyebb vagyok, könnyebben sírdogálok, depressziósabb vagyok olyankor, igen. Utálom is azt az időszakot. Mindent valahogy borúsan látok, nagyon rossz, nem tudok semminek sem örülni. Tehát igen, hasonlók a tünetek nekem is.
2012. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sajnos igen! ilyenkor minden idegesít, mindent személyes támadásnak veszek, szóval kicsit üldözési mániám is van. na szóval igen, eléggé elviselhetetlen vagyok ilyenkor!:P
2012. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 nap volt régen előtte ilyen ingerült ( magnéziumot szedek 2 hónapja minden nap és úgy tűnik elmúlt az idegbeteg nap:)). Megmaradt viszont az eszméletlen éhség érzet. 2-3 napig egész nap megállás nélkül tudnék enni. Mindent. Borzalmas. Éppen tegnap volt egy ilyen napom. Már azt hittem megőrülök. Hiába ettem, olyan volt, mintha nem ettem volna semmit. Ezt minden hónapban eljátszom 5-6 nappal azelőtt, hogy megjön.
2012. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kifejezetten hisztis vagyok ilyenkor. a hormonok hatása
2012. febr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!


Kicsit több, mint 1 éve szedek fogamzásgátlót (Lyndinette30), és azóta vagyok ilyen. Nem csak a vérzés alatt, hanem mindig! úgyhogy hormon-probléma.. + még falom az édességet a megvonásos vérzés előtt már pár nappal.

2012. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Elotte? Meg ha nincs is semmi bajom,akkor is kepes vagyok sirni, magamra veszek mindent -> erzekeny. ketsegbeesos, van mikor hisztis, szoval kibirhatatlan szamomra is :) mindig rossz erzesem, van semmihez nincs kedvem es borusnak latok mindent! :D egyszoval.. Borzalmas. De van mikor nem. Egy evbe talan 3x :D
2012. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szinte ugyanolyan vagyok mint máskor, a hasam se szokott szinte fájni soha, szóval szerencsés vagyok. Ikertesómhoz nem lehet nyúlni mert időzített bomba, végighisztizi a napot, beleköt mindenkibe, kibírhatatlan.:D Húgom meg full depressziós lesz, csendes, szomorú végig, bújik mindenkihez, a pasijához, hozzám vagy akárkihez.


Durva, hogy három közeli rokon csaj vagyunk (mellesleg ketten ikrek), akik együtt vannak rengeteget és mégis a kezdetektől ennyire eltérően viseljük. :D Egyszer érdekelne mi szabja ezt meg.

20/L

2012. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!