Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kényelmetlen a tampon, miért?

Kényelmetlen a tampon, miért?

Figyelt kérdés
Ma próbáltam először a tampont ( O.B Mini) és felhelyeztem rendesen, de még akkor is kényelmetlen volt nem tudtam már hova fel nyomni. Mit tegyek hogy ne legyen kényelmetlen?
2012. febr. 15. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem rendesen helyezted fel. Ha rendesen van felhelyezve, akkor nem kényelmetlen. De amúgy először én is így jártam vele, azt hittem, hogy jó helyen van, de mégse. Egy picit még nyomd beljebb, hidd el, menni fog.
2012. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg fogod szokni, de én nem tudtam vele kibékülni. Nekem is mindég kényelmetlen volt és egyszer meg be is lázasodtam tőle, pedig cseréltem és tisztán kezeltem. Egyéni érzékenységre tippelek. Szerintem nagyon felszív minden nedvességet és akinek száraz a bőre annak lehet ilyen.
2012. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De hát máshogy meg nem tudom felhelyezni, most is annyit bénáztam mire feltudtam nyomni normálisan. Én béna vagyok ehhez, nem tudom máshogy föltenni.
2012. febr. 15. 10:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Először nekem is az volt, mert nem nyomtam fel elég mélyre :D Az a lényeg, hogy amikor úgy érzed megakad, nah onnantól még egy kicsit feljebb kell.
2012. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem lehet, hogy rossz lyukba dugtad?
2012. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy rosszul tetted fel, vagy nem volt elég nedves a hüvelyed. Csak akkor használj tampont ha erős a menstruációd.
2012. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is az lehetett a gond, hogy nem volt elég nedves és nem csúszott oda ahova kéne. Meg ha sokat bajlódtál vele biztos kidörzsölődött.

Olyankor próbálkozz, mikor otthon vagy, van rá elég idő, és nem zavar meg senki. És lazulj el teljesen.

2012. febr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

mert nem nyomni kell, hanem csúsztatni. tedd fel az egyik lábad a wc-re, akkor jobben hozzáférsz.miután felcsúsztatod, érezni fogod, hogy hamar megütközik, akkor told fel még ÓVATOSAN, de már hátrafelé, mert a hüvely nem egy egyenes cső! sok sikert hozzá

én sosem érzem, csak ha nem tettem fel eléggé :S

2012. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló vagyok:

Arra gondoltam, hogy lehet hogy úgy jártál, mint én egyszer.:

Nehezen akart csúszni, de még nem volt jó helyen, én meg erőltettem. És mivel fentebb már nem csúszott (mert száraz volt), így szerencsétlen oldalra fordul, és lényegében keresztben állt a hüvelyemben. Ez elég kényelmetlen volt.

Ha netalántán így járnál, ezt úgy tudod ellenőrizni, hogy a tampon mellett fentebb nyúlsz, oldalt, és akkor érzed, hogy milyen irányban helyezkedik el (nem csak az alját érzed).

2012. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!