Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez felfázás? 1 napja fáj a...

Ez felfázás? 1 napja fáj a hasam alul, úgy mint mielőtt megjön, és meg is van keményedve. De még félidőben vagyok. A felfázás jár alhasi fájdalommal?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább szorulásra hasonlít a tüneted.
2012. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érzel csípést pisilésnél? Sokszor jársz pisilni, és kevés jön?
2012. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs szorulásom, nem úgy fáj a hasam. A rákszűrésemen P3 volt, kaptam Klion-d 100-at, ma tolom a 7. kúpot. De nem volt semmi tünetem előtte sem. Ma van elméletileg az ovulációm, lehet hogy azt érzem, de eddig nekem soha nem volt ilyen. És az egész alhasom be van keményedve. Legközelebb ápr. elején kell visszamennem rákszűrésre, ellenőrzésre. Ezért gondoltam a megfázást. Pisilek kb. 2 óránként, de nem csíp.
2012. febr. 15. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Felfázásnál megkeményedhet az alhas, de az erős vizelési ingerrel is párosul. Esetleg még petefészek gyulladásnál keményedhet be a has, nekem attól volt kőkemény hasam egyszer. Ha P3 volt a citológiád, akkor lehet, hogy azzal van összefüggésben, elvégre az is valószínűleg gyulladást jelent.
2012. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a peteérés miatt van.
2012. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy a peteérés miatt volt, de nekem sose szokott lenni fájdalom akkor. Ma van az utolsó KLION-D kúpom, remélem áprilisban minden ok lesz, köszi a véleményeket!! :)
2012. febr. 17. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!