Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem normál tampont használo...

Ha nem normál tampont használok hanem nagyot, attól kitágulhatok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, de az első 2-3 napban erős vérzésem szokott lenni, és a normál tampont fél óránként cserélgethetném:S Lehet ebből a későbbiekben probléma?
2009. jún. 4. 11:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah és igaz az, h ha nagyon fájdalmas a menstruációm, akkor nehezen tudok majd teherbe esni? Vagy nem is lehet babám?
2009. jún. 4. 11:11
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A tampontól nem fogsz kitágulni, nyugodtan használhatsz vastagabbat.


Gyereked meg szerintem simán lehet, az nem vérzéstől függő. Nálunk a családban minden nőnek nagyon erős és fájdalmas a menstruációja, és mégis van mindenkinek már gyereke.

2009. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem függ össze, ettől még lehet babád, nem kell aggódnod.

Úgy tudom akinek fájdalmas annak annyiból "jobb", hogy a fájdalmas összehúzódások miatt gyorsabban kiürül a menstruációs folyadék... valami tájékoztatóban olvastam.


Én is super-t használok az első napokban. Aztán normalt.

Szerintem nem okoz problémát, végül is csak pár napig van bent és annyira nem is nagy.

2009. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!