Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A két menstruáció közti...

A két menstruáció közti ciklusban fellépő, pár óráig tartó vérzés mire utalhat? Lehet szó vetélésről?

Figyelt kérdés

Fontos még tudni, hogy a párommal nem védekezünk, mert egyszerűen nem esek teherbe! :(

Nagyon félek, már többször tapasztaltam, természetesen nőgyógyász a következő lépés, de rettegek hogy olyat hallok amit nem szeretnék. Ti tudtok esetleges válasszal szolgálni? Előre is köszönöm!


2012. febr. 17. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Húha! Csak nem az ovulációs vérzésre gondolsz két héttel a menstruációd előtt? Mert akkor ideje elővenni egy biológiakönyvet, és megismerkedni a saját működéseddel.


Üdv, 45F

2012. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem minden nőnek van ovulációs vérzése, én is azthittem hogy valami problémám van amikor észleltem, az első havim után évekre rá ... az első válasz kicsit bunkóra sikeredett ... a kérdezőnek pedig csak annyit hogyha szokatlant észlel inkább menjen orvoshoz, jobb biztosra menni ;)
2012. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt kedves utolso!:)

Elso valaszolo, te mint feri nem hiszem hogy kepben vagy e teren, de meg beled se kotnek ha nem ilyen bunkon fogalmaztal volna. Te majd akkor irj valaszt ha megjon az elso menzeszed! Kosz!

Igen, biiztos hogy egyenes ut vezet a nogyogyaszhoz, de meg sosem tapasztaltam ilyet, csak az utobbi idokben. Es a fentebb emlitett okok miatt jutott eszembe ez a vegletes elkepzeles.:( Sajnos nagy esellyel nem tudok teherbe esni, ezert is tartok tole hogy veteles volt. :( tudom, azonnal orvoshoz kellett volna fordulnom, de egyszeruen rettegek, hisz semmire sem vagyom jobban mint kisbabara. :(

2012. febr. 18. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi problémáról nincsen szó,és ne is rettegj előre amig nem tudsz semmi biztosat.Nekem is szokott,nem túl gyakran de néha előfordulni,hogy a két menzeszem közt szoktam vérzést tapasztalni.Ez teljesen természetes.És azért,hogy nem jön össze a baba,ne magadat okold mindjárt,hogy biztosan nem tudsz teherbe esni.Mi 3 és fél évet vártunk a kislányunkra,mire összejött.Egyszerűen nem sikerült teherbe esnem,és sokszor elvetéltem,de aztán megjelent az a két csodálatos csik a teszten,és 8 hónap múlva beteljesült az életünk.Veled is igy lesz,csak ne görcsölj rajta...az ember minél jobban bemagyaráz magának valamit,előbb utóbb valóra válik,úgyhogy ne stresszeld magadat,hogy neked sosem lesz gyereked.Lesz,csak türelemmel kell lenni.tudja az a baba mikor kell neki jönnie,majd akkor fog betopanni az életetekbe amikor a legkevésbé számitasz rá.:-)
2012. febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztató választ, kedves válaszoló! :) Remélem mihamarabb eljön közénk az áhított picur! :) :)
2012. febr. 24. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!