Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fiúk miért viselkednek...

A fiúk miért viselkednek idétlenül a menstruáció szó hallatán? Vagy ha meglátnak egy tampont vagy betétet? Mit lehet velük csinálni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 17:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Majd felnőnek.
2012. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ha felnőnek és érettek lesznek másként fogják látni a dolgot. Ez az élet természetes rendje, hogy menstruál a nő. Az én párom kifejezetten büszke magára, hogy ismeri a női ciklust és ha úgy adódik, hogy ő megy bevásárolni és tampont v betétet is kéne hozni, nem esik kétségbe, nem szégyelli, megveszi. És csak 23 éves.
2012. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Hozzá tartozik a kamaszodásukhoz, kinövik.
2012. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Az is lehet az ok, hogy Ti lányok annyira titkoljátok még az anyukátok előtt is, ha megjön az első menstruációtok. Szerintem ha nyíltabban beszélnétek a fiúkkal róla, és elmondanátok őszintén, hogy mi az, és mitől van, akkor a fiúk sem viselkednének idiótán. Én fiú vagyok, és volt egy lány barátom, akivel őszintén tudtunk ilyen dolgokról is beszélni.
2012. febr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Öhm, azért a lányok is könyékig benne vannak. Úgy csinálnak, mintha valami misztikus vallási szertartás lenne a menstruáció. Nagyon fiatal korukban (12-13)kedvelt szokásuk körbeállni, sutyorogni és csak a betét meg a tampon szavakat hangosabban mondani, hogy a fiúk is hallják. Állandóan jönnek a "lánytitok" dumával, a fiúk meg így reagálnak.

De az a vicces, hogy sokan még később (16-78-18-20 évesen) is így viselkednek-csak persze már nem ilyen gyerekes módon. Inkább szemlesütve, nem beszélve róla, ha fiúk előtt szóbakerül még huszonévesen is röhögve.


Ez amúgy szerintem kultúrafüggő is, a feleségem nem magyar és nagyon meg volt lepve, hogy a helyi lányok, milyen "idiótán viselkednek". Mondjuk, ahonnan jött, ott meg elég nyíltan kezelik és hozta is ezt magával, például a munkahelyén kolléganői (!!) rászóltak, hogy a tamponosdobozt tegye el a táskájába, ne rakja ki az íróasztala közepére, hogy aztán azzal a kezében menjen vécére.

Otthonról ezt hozta. Teszem hozzá náluk nem is röhögnének ezen...

2012. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
A 07:09-es vagyok. Teljesen igaza van a 10:40-es Válaszolónak is! Annyit még hozzátennék, hogy Ti lányok csináltok tragédiát még abból is ha valaki meglátja nálatok a betétet vagy a tampont. Szóval a Ti felfogásotokon is kéne változtatni, és a menstruációt a világ legtermészetesebb dolgának tekinteni, mert az is!!!! Akkor a fiúk sem lennének idióták!
2012. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és bizony valamilyen szinten egyet kell értenem az előttem szólókkal. Hiszen mit várjunk, ha sokan (nők) "betegségnek" nevezik a menstruációt...engem ez pl. nagyon idegesít.
2012. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Amíg Ti titokzatoskodtok, addig mindig is lesznek idióta fiúk. Megint a 07:09-es voltam.
2012. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Még mindig a 07:09-es vagyok. Szerintem a szülőknek a fiaikkal is el kéne beszélgetni a menstruációról, hogy mire az iskolában kezdenek érni a lányok, tudják a fiúk is, hogy mi a menstruáció, és miért van. Mire használják a lányok a tampont és a betétet. De sajnos még sok lánnyal sem beszélnek róla.
2012. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

# 9


Teljesen igazad van, de most már ne túráztasd magad :))) még agyvérzést kapsz :DD

2012. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!