Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit szoktál csinálni amikor...

Mit szoktál csinálni amikor megvan a mensid és NAGYON görcsölsz?

Figyelt kérdés
Nekem már meg van egy idege a mensim és eddig éppenhogy fájt,rendesen tudtam mindent csinálni 2.,3. napon észre sem vettem,hogy megvan,tegnap este kicsit fájt a hasam ahogy lefeküdtem és hányingerem volt...mondom majd elmúlik..aztán reggelre... és kb. egy fél óra múlva ahogy felkeltem úgy elkezdett görcsölni,hogy fel sem tudtam kelni,soha nem fájt még így,gyógyszert sem szedtem ma viszont kell! :/ Miért van ez? Te miket csinálsz,hogy enyhítsd a fájdalmad?
2012. febr. 18. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Van akinek meg sem kottyan, és van aki borzasztóan szenved tőle. Ez mindenkinél más.
2012. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nospa, alvás. Amikor megelőzésképp Aviva tornázok, akkor nem szokott begörcsölni, csak mostanában mindig elfelejtem :( Amikor görcsölök, akkor már rég rossz...
2012. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor a meleg nagyon jó rá. egy törölközöt vasalj át hogy jó meleg legyen és azt rakd a hasadra.
2012. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Algoflex-M és lefekszem aludni, ha tehetem.
2012. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nospa, ha meg nem segít, alkoholizálok... Biztonságiból azért érdemes nőgyógyászhoz is elmenni, nincs-e komolyabb baj (pl. endometrózis) a háttérben ill. vérképet "csináltatni" a háziorvossal, mert - úgy tudom -, vashiány is okozhatja.
2012. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én beveszek egy fájdalom csillapítót, ha nagyon rossz egyszerűen nem gondolok rá vagy lefekszek a földre hogy feszüljön a hasam, attól nagyából elmúlik.: )
2012. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ma jött meg (annyira szoktam görcsölni, hogy nem tudok felállni) napi 3 gyógyszer, masszírozom, forró tusolás, borogatás melegvízzel, hasgyakorlatok (egyik sem hat nekem, a gyógyszerre azért vagyok ideges, mert ha csak picit enyhülne, de sajnos azt sem, nagy a fájdalomkübszöböm, mindent kibirok, de valahogy a mensi mindig levesz a lábamról...) Próbáld ki ezek közül valamelyiket, néha nekem az segít, ha összegömbölyödve fekszek és masszírozom a hasam.
2012. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. febr. 20. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!