Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszafordítható ez?

Visszafordítható ez?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy hova írjam kérdésemet de most ide írtam. Először is értelmes emberek véleményérem tanácsára vagyok kíváncsi... 25 éves anya vagyok. Nemrég szültem meg az első gyermekemet. Viszont a terhesség alatt több kilót is felszedtem amit aztán sikerült újra leadnom. Viszont egy valami megmaradt. Kb a 8. hónapban striákat vettem észre a derekamon. Ezek meg is maradtak. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám megoldani ezt a problémátM
2012. febr. 18. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

El kell fogadnod így önmagad.Idővel halványul. Ha ránézel, a gyermeked jusson az eszedbe!

Sokan vagyunk így is szépek!


Alkati-, több okra visszavezethető, hogy kialakult.

Nem visszafordítható-, vagy megszüntethető természetes módszerekkel.


A csodakrémekben-, eljárásokban nem hiszek. Halványítani talán lehet idővel, de ezt a természet is megteszi. Plasztikai műtétekről ez ügyben nincs tapasztalatom, a hason lévő- gondolom- hasplasztikával kimetszésre kerül.

2012. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fordítható vissza, megmarad, de halványul.
2012. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!