Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem voltam nőgyógyásznál,...

Még nem voltam nőgyógyásznál, ők le tudják ellenőrizni, hogy ki hányszor volt? Vagy nem törődnek ilyennel? Meg nem zavarják a szagok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 20:18
 1/7 bánomisén ***** válasza:

Ki hányszor volt... mi? Nőgyógyásznál? A kartonodon, vagy a számítógépen rajta vannak az előzmények.

Mosakodj meg előtte, akkor nem lesz szagod.

2012. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bánomisén ***** válasza:
De ha még sosem jártál nőgyógyásznál, akkor nincs előzmény természetesen.
2012. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jézusmáriaszentisten!!

Hány éves vagy???

Milyen szagok???

Feltalálták a mosdást,meg a szappant.

Sőt...a számítógépet is.

2012. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hé, nem azt mondtam hogy nem tartom magam tisztán! de ettől függetlenül ha nem az illatot érzem, hanem a saját 'illatomat' az már nekem szag.
2012. febr. 18. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ne legyél nevetséges, fürödj meg és menj el nyugodt szívvel. Egy menstruáló nőbe is bele kell nyúlni.
2012. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Ne aggódj, nem zavarják a szagok a nőgyógyászt, hiszen pont azért mész oda, hogy megszüntesse azt a betegséget, ami a kellemetlen szagot okozza. De a kérdésed első felét én sem értem. Mit tudnak ellenőrizni?
2012. febr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ekeke ***** válasza:
Furcsa lenne, ha szagnak hívnánk és zavarna az, ami évtízezredek alatt velünk volt mint természetes részünk, sőt, a szaporodásban vonzotta a másik nemet. Ne nyomd el a természetes illatod, de mosd magad tisztára. Nekem akkor nincs kedvem a nőhöz, amikor mindenét lemosta, de pár óra múlva megjönnek a kis illatok itt-ott, és ne csodálkozz, de egy kis megizzadás még jobbat tesz a természetes illatnak, megnyílnak a pórusok. NEM a bepállott-csípős izzadságra gondolok! Aki még nem érti, próbálja ki.
2012. febr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!