Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok. Most...

Valaki : kérdése:

15 éves lány vagyok. Most figyeltem meg, hogy az egyik mellbimbóm befelé húzódott. Most akkor ez azt jelenti, hogy rákos vagyok, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Na meg ott van az is, hogy a fehér folyásom nagyon sok, és egyre gyakrabban érzek furcsa, csak pár másodpercig tartó fájdalmat... Ez mit jelenthet? Ez is valami horror betegség?? Hajhullás,meg minden?

A nőgyógyásznál időpontom csak két hónap múlva van...Addig parába vagyok...


2012. febr. 18. 22:23
 1/5 anonim válasza:
60%
Nem tartom valószínűnek, de egy képpel meggyőzőbb lenne. De a rák az kizárható.
2012. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Semilyen rákod sincs. Tini vagy, össze-vissza nősz, meg fejlődsz, testileg. Ha bármilyen komoly panaszod van, akkor úgyis azonnal kezelnek, nem kell kivárni semilyen időt. Inkább foglald el magadat pl. tanulással, sporttal, hogy ne érj rá a görbe kisujaddal foglalkozni.
2012. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem rákod van szerintem, de ha a nőgyógyászhoz ilyen sokat kell várni akkor menj el háziorvoshoz, hogy addig megnyugtasson, lehet ő tud konkrét dolgot mondani.Mellesleg hajhullás meg ilyesmi nem konkrétan a ráktól van hanem a kemoterápiától amit adnak rá, mert az a jó és a rosszindulatú sejteket is megöli.
2012. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem tartom valószínűnek 15 évesen a mellrákot, DE... mert van "de", ezzel nem lehet viccelni. Egyrészt nem látunk téged, másrészt nem vagyunk orvosok. Vizsgálat nélkül pedig az orvos sem diagnosztizál. Tehát a lényeg: szólsz anyukádnak, és hétfőn elmentek a házidokihoz. Ő meg tudja mondani, hogy szükséges-e további vizsgálat, ha igen, akkor megmondja, hova lehet fordulni. Sürgősséggel nem 2 hónap a várakozás a nődokinál, ráadásul van magánrendelés is, ahol azonnal fogadnak. De lehet, hogy egyből ultrahangra kapsz beutalót, majd eldönti.

A fehérfolyással MUSZÁJ minél hamarabb nőgyógyászhoz menni (azon nem segít a háziorvos), ugyanis ha bakteriális fertőzés okozza, az összefüggésben lehet a hajhullásoddal. Ha gyulladás van a szervezetben, az okozhat hajhullást. De ami ennél is nagyobb baj (mert a hajad kinő), hogy a kezeletlen fertőzés végleges meddőséget okozhat rossz esetben, vagyis nem lehet gyereked. Ezt NE várjátok meg, keressétek fel az orvost.

2012. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rögtön a legrosszabbra, mert nagyon nagyon kicsi az esélye a ráknak, de jobb ha orvoshoz mész, hogy megnyugodj!
2012. febr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!