Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár héttel ezelőtt vettem észre, hogy nap végére a bugyimon büdös, darabos, sárgás folyadék jelenik meg. Rettentő szaga van és pár napja nyálkás,kocsonyás anyag jött ki a hüvelyemből. Ma pedig úgy keltem, hogy fáj az alhasam és pisilés után véreztem is. Ez mitől van? Nem merek elmenni orvoshoz.:S L/17


2012. febr. 19. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges,hogy vesemedence gyulladásod van,de nem biztos nem vagyok szakértő! :( Mielőbb menj el orvoshoz,szerintem csak ő tud igazán segíteni!! :)
2012. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mielőbb doki, ha már pár hetet vártál!!!

Addig otthon esetleg egy kamillás fürdő nem árthat.

2012. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam a vesemedence gyulladás tüneteinek, de nem igazak rám. Azért köszönöm!:):/
2012. febr. 19. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre csak az orvos az egyetlen megoldás.
2012. febr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz, de hamar. Van egy szép kis hüvelyfertőzésed, ami vélhetően ráterjedt a kismedencei szervekre is. Valószínűleg urológiára is elküld majd, de első a nődoki! Ha lehet, még ma! És merj elmenni, fontos, mert ha nem kezelik, még meddőséget is okozhat. Nincs félnivalód egyáltalán!
2012. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem merek elmenni, még csak 17 vagyok. Most már vesegyulladásom is lett. Majd elmúlik.:(
2012. febr. 21. 23:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem múlik el magától!!!!

Nem tudom miért nem mersz elmenni, de akkor kérd meg anyukádat,barátnődet kísérjen el, ez nem játék! irány a doki!!!!!

2012. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Muszáj elmenned. Ebből nagyon csúnya dolgok lehetnek, ha nem kezelteted, és nem, nem fog magától elmúlni. Kérlek, ne félj a nőgyógyásztól, nem harap, nem esz meg. A vizsgálat egy icipicit kellemetlen először, de nem fájdalmas, és ha szólsz a dokinak, hogy első alkalom, biztos, hogy megértő lesz, kedves és tapintatos! Ha akarod, Pesten több jó dokit is tudok. Én egy nagyon laza, kedves és empatikus dokibácsihoz járok, de egy nőt is tudok, aki aranyos.
2012. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!