Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász? Elsőnek leszek!

Nőgyógyász? Elsőnek leszek!

Figyelt kérdés

Sziasztok,kedden megyek nőgyógyászhoz fertőzéses panasszal valamit, elkaphattam a tampontól:S és elsőnek lennék eddig,de szeretnék fogamzásgátlót is felíratni!Így ilyen panasszal ugyan úgy feltud írni és kitud vizsgálni?Tudom,hogy kell vérvétel is,csak mivel most elkaptam valamit,nem e gátol valamiben?Köszönöm!:]

17/L


2012. febr. 19. 19:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
nem hinném hogy gátol..de viszont olyanról nem hallottam hogy valaki a tampontól kapott el valamit..nem inkább több partnerrel voltál?
2012. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem voltam több partnerrel, életemben egy valakivel voltam és vagyok is még mindig:] de én csak nem rég kezdtem tampont használni és menstruáció után éreztem,hogy valami nem oké és nagy valószínűséggel a tampontól,nem mostam jól kezet vagy valami:/
2012. febr. 19. 19:51
 3/12 anonim válasza:
ja utána néztem,igen lehet a tampontól is elvileg csak én nem hallottam róla eddig.menjél el dokihoz szerintem.
2012. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mint írtam elfogok,csak érdekelt,hogy nem e problémás így a dolog:Dköszi a választ:]
2012. febr. 19. 19:56
 5/12 anonim válasza:
amúgy miért ne tudna kivizsgálni?nem értem a kérdésedet.így is úgy is mész dokihoz majd megmondod neki hogy vannak panaszaid és nézze meg mi a helyzet?vagy most mi a gondod?
2012. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, én elsőnek leszek és fogalmam sincsen,hogy mi a helyzet ilyenkor és csak érdekelt,hogy nem e befolyásol valamiben is az,hogy elkaptam valamit?Csupán ennyi:]
2012. febr. 19. 20:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
komolyan nem értitek??? elkapott egy ferőzést (elmegy vele orvoshoz) és azt kérdezte hogy ez nem e gátolja meg a dokit abban hogy kivizsgája a fogamzásgátló tabival kapcsolatban
2012. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Vééégre valaki ért:D nagyon köszönöm:D
2012. febr. 19. 20:09
 9/12 anonim válasza:
43%

ma 20:06


ha te érted nagy okos akkor miért nem válaszolsz??pff idióta.

amúgy én értettem csak azt nem értem hogy ez miért gátolná?semmi összefüggés nincs a kettő között..

2012. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs,csak felvetődött bennem:DDköszönöm szépen a hasznos válaszokat!:D
2012. febr. 19. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!