Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygombát hogyan lehet...

A hüvelygombát hogyan lehet itthon, házilag kezelni? (Nem a Canestenes megoldásra gondolok. )

Figyelt kérdés
hüvelygomba

2012. febr. 21. 18:49
 1/8 anonim válasza:
100%

ne haragudj de az az igazság hogy elvileg sehogy =(

barátnőmnek is volt és el kellett mennie orvoshoz

15lány

2012. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
foghagyma.. erről hallottam, nem próbáltam még.
2012. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, irány a doki, ha volt szexuális kapcsolatod,akkor a párodat is kezelni kell!
2012. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Esetleg kipróbálhatod a Grape Vital grapefruitmag cseppes oldattal történő irrigálást. Ez erős gombaölő, káros hatása nincs, és erre is használható.
2012. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 4. vagyok megint. Itt van róla bővebb infó:

[link]

2012. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne otthon akarj kísérletezni, hanem menj orvoshoz, mert az sem biztos, hogy hüvelygombád van.
2012. febr. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A grapefruit magolajrol mar en is hallottam hogy fungicid hatasu. De szerintem is az a biztos hogy ha elmesz dokihoz. Barmit is ir fol, a kezeles utan nagyon fontos hogy rendbe hozd a huvelyflorad hogy ne fertozodj vissza kesobb. Aki hajlamos az intim fertozesekre, annak erdemes probiotikus tampont hasznalni a menstruacio alatt hogy mindig rendben legyen a huvelyfloraja. Jobbulast!
2012. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pevary G is elég hatásos, ha csak sima hüvelygomba felesleges a dokinál sorba állni, én megtettem erre canestent írt fel:D
2012. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!