Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tehetnék hasgörcs ellen,...

Mit tehetnék hasgörcs ellen, házilag ha nincs itthon gyógyszerem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban nekem a nagyszüleim lábos-fedőt melegítettek és törölközőbe tekerve a hasamra tették.
2009. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Köménymag tea. Köménymag szerintem nálad is van otthon. De az biztos, hogy a meleg jót tesz neki és az ágynyugalom. Takarózz be és próbálj aludni, tudod az alvás regenerál a legjobban. És diétásat egyél, ha eszel, pl. főtt burgonya.
2009. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gondolom ma már nem aktuális a válasz, de azért megírom hátha segít máskor. A gyógyszer hatását is javítja, vagy könyebb kivárni hogy hasson.

Térdelj egy nagyobb párnára, vagy az ágyra. Borulj le a földre olyan mélyen ahogy csak bírsz. Kuporodj össze. Ebben a helyzetben próbálj ellazulni, lélegezz a hasadba, és lazíts! Legalább 5 percig maradj így .

2009. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Köménymag tea. Finom ha a kedvenc teáddal kavarod össze. Ha ez nem segít akkor egy konyha ruhába rakj meleg sót és azt rakd a hasadra. Nekem bevált.
2015. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!