Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi küret-helyi...

Egészségügyi küret-helyi érzéstelítésben?

Figyelt kérdés
Kinek,hol végezték a fenti beavatkozást helyi érzéstelenítésben?
2012. febr. 22. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy helyi érzéstelenítéssel végeznék, általában altatásban vagy legalább bódítással szokták.
2012. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,az orvosom szerint lehetnem nem altatásban is,csak azt az oep nem finanszírozza,így ebben a kórházban nem is végzik.

Felhívtam egy magánklinikát,ott lehet érzéstelenítésben is..

Sajna ez van,pénz beszél.

2012. febr. 22. 14:04
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Van valami eü. oka annak, hogy nem búdításban akarod? Nekem a nyáron volt:(, semmi problémát nem okozott. Reggel bementem, délután haza, másnap már dolgoztam.
2012. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem méhszájseb-műtétem volt kb. 10 évvel ezelőtt, én kértem hogy ne altatásban csinálják. Így vénásan kaptam kábítót, amitől nem aludtam el csak eltompította a fájdalomérzetet.
2012. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Annyi oka van,hogy mindenhol le van írva,hogy egy akármilyen rövidke altatásnak is sokkal nagyobb a rizikófaktora,mint egy sima érzéstelenítésnek.

Ha megoldható érzéstelenítésben,miért altassanak?

2012. febr. 22. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az én orvosom még örült is neki, hogy nem kell aneszteziológus, de hát ez régen volt. Amikor három éve volt eü küretem, nem volt választás, csak altatásban lehetett.
2012. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,mivel többen is írtatok biztosan úgy van,hogy az OEP csak az altatás műtétet támogatja ebben az esetben.Marad a magánkórház.

Köszönöm

2012. febr. 22. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után pár órával volt. Mivel a méhszájam így nyitva volt, így semmi nem volt. De ha felajánlották volna az altatást, akkor sem kértem volna. (Utólag lehet, hogy igen. Szörnyű volt.:))
2012. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok (8-as)

Mármint sem érzéstelenítés, sem altatás nem volt.

2012. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!