Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy akárhogy,...

Miért van az, hogy akárhogy, akármeddig rakom fel, dugom fel a tampont, érzem, hogy ott van, kényelmetlen? Illetve miért van az, hogy visszább csúszik, mint ahová feltoltam? 24/L

Figyelt kérdés
Most kezdtem próbálkozni a tampon használatával, eddig betétet használtam, de nagyon elegem lett az azzal járó körülményekből.
2009. jún. 5. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Mélyebbre kell tolni, vagy pedig próbálj kissebb méretet.
2009. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Csatlakoznék az előttem szólóhoz!

Minden bizonnyal nem jól helyezed fel a tampont. Lazítsd el magad, egyik láb fel pl. a kádra, aztán óvatosan fel.

A mini tamponnal próbálkozz, az elég "kicsi", könnyebb felhelyezni.

2009. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lehet, hogy az is baj, hogy normált és nagyon vettem.

Lehet, tényleg a minivel kéne kezdeni. :)

2009. jún. 5. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen, akkor valószínűleg az lesz a baj. :) Vegyél minit, azt "kezdőknek" ajánlják. :) Sok sikert! 2. válaszoló
2009. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
hát nem tudom,de nekem is ez a bajom,pedig én Ob.minit használok,jah és csak ugy megy fel ha az egyik lábamat a kádra teszem máshogy nem :(
2009. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ezután is használj betétet
2012. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!