Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy távolítják el intim...

Hogy távolítják el intim helyről az anyajegyet?

Figyelt kérdés
Nem régiben felfedezni véltem hogy a vaginám melletti anyajegy egyre csúnyább. feketedik a közepe és körülötte is és egyre nagyobb. Nagyon kellemetlen helyen van.Ilyenkor ezeket hogy távolítják el? Örülnék és megköszönném ha olyan nő társaim is írnának akiknek sajnos volt ilyenben részük. Ja és még valami pár nappal ezelőtt egy szemölcs szerű kis pukili is kijött ott lent! Lehetséges hogy ott kijöjjön egy szemölcs? Tanácsokat kérek szépen, mert már nagyon félek.. köszönöm!
2012. febr. 23. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemi szerven a szemölcs sokszor hpv jele és kezelni kell. Amúgy bőr és nemi beteg gondozót érdemes felkeresni szerintem. Nekem is van egy anyajegyem ott gyerekkoromtól fogva, bár nekem még csak nőgyógyász látta.

Én is nehezen veszem rá magam a bőrgyógyászos kivizsgálásra..

2012. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Édes Istenem! És ha hpv fertőzött vagyok,azt hogy tudom meg? A bőrgyógyászati vagy a sebészeti leletekből az megtudható?:(
2012. febr. 23. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
El kell menned orvoshoz!
2012. febr. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Borotválkozol ott lent? mert akkor lehet, hogy azzal kezded el terjeszteni a szemölcsöt...

Az anyajegy eltávolitása lézeresen történik, keress fel egy női bőrgyőgyászt, talán kevésbbé kellemetlen vele intézni ezt... Ott helyben megcsinálja, kb 5 perc mindenestől.

2012. febr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Halihó! Köszönöm a válaszaitokat! Ma voltam bőrgyógyászaton,ahol közölte az orvos hogy nincs nagy gond!! Adott valami krémet a szemölcsre és kér hét múlva kell visszamennem! De bosszantó hogy azzal a csúnya anyajeggyel se sokat foglalkozott...
2012. febr. 24. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!