Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyajegyet a nemi szervről...

Anyajegyet a nemi szervről milyen orvos távolít el?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra mehetsz azzal is. Ez rájuk tartozik.
2011. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász nem veszi le csak úgy?
2011. okt. 12. 20:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász meg a bőrgyógyász ég és föld...
2011. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász nem szedi le. Sebészhez vagy bőrgyógyászhoz menj.
2011. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azt hallottam, hogy mivel nemi szervi "műtét" nődoki szedi le. Akkor ez hülyeség?


Elég kellemetlen lenne sebészhez menni. Főleg férfihez.

2011. okt. 12. 20:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát pedig a nőgyógyász nem szedi le, hiába van ott. Akkor már inkább bőrgyógyászhoz menj, a bőrgyógyászat úgy is együtt van a nemibeteg gondozóval, szóval látnak ott puncit eleget.
2011. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát akkor muszáj lesz keresni egy női bőrgyógyászt :S

Volt már vkinek ilyen műtétje?

2011. okt. 12. 20:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Hol van az anyajegy? A nagyajkakon? és mióta, most jött ki, vagy már kiskorod óta ott van?
2011. okt. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen a nagyajakon van, de nem most jött ki. Kicsit parázok a bőrdaganatoktól és jobb lenne ha nem lenne ott. De annyira kellemetlen ilyennel menni, hogy nagyon nehezen szánom rá magam.
2011. okt. 13. 09:52
 10/14 anonim ***** válasza:

ha régóta van és nem növekszik,kezd el dudorodni, akkor nem vészes a dolog, valószinüleg nem is fogják megpiszkálni.

Jövőhéten megyek dr Szabó Évához, aki állitólag nagy szaktekintély, két darab egy éven belűl jött "anyajegy"-el(?), felső comb belső fele.. kiváncsi vagyok mint mond.. Úgy vettem ki szavaiból, - telefonon beszéltem vele - hogy ha szükséges, akkor ott helyben le is szedi..(milyen gyógyszert szed, stb..)

2011. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!