Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm 2-3 napja...

A menstruációm 2-3 napja késik, múlt hónapban 1 héttel hamarabb jött, ez mitől van?

Figyelt kérdés
A barátommal a legutóbbi menstruációm előtt lefeküdtünk, gumi nélkül de nem élvezett belém. Egy tesztet elvégeztem negativ lett. Aggódjak? Bár megvagyol fázva már vagy 2 hete .
2012. febr. 23. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tehát először volt szex, utána megjött, és most meg késik? szerintem nem vagy terhes
2012. febr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, először volt sex aztán hamarabb jött meg most meg késik..
2012. febr. 24. 00:10
 3/12 anonim válasza:

Először is: NE szexeljetek gumi nélkül, mert az előváladéktól is teherbe eshetsz!

Másodszor: meg vagy fázva, vagy fel vagy fázva? Nem mind1, mert szerintem, ha fel vagy fázva, az jobban befolyásolja, mint az, ha csak meg vagy fázva simán. Persze lehet attól is, meg attól is, hogy most azon stresszelsz, miért nem jött meg. Szerintem (a leírtak alapján) nincs ok aggodalomra.

Ui: -hogy hívják a felelőtlen nőket?

-anya

2012. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

-cicus-


Nekem multhónapban volt ilyen.

Mindig 28 napra szokot megjöni. De késet 4 napot. Nagyon idegessvoltam,mert akkor csináltuk gumi nélkül. Nagyon féltem,csak azon járt az eszem. És akkor tudtam meg hogy az idegeségtől és a sok stresztől elöfordulhat ilyen... Akkor megprobáltam elfelejteni.. nagyon nehéz volt de bevált.

De ebben a hónapban 15ödikén kellet volna megkapnom de 21edikére jött meg. Tehát valami nem oké... De nyugodt vagyok mert pár héttel ez előtt mononukleozist állapitottak meg nálam és atol is késhetet...

2012. febr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem meg pont 21.én kellett volna megjöjjön de még nem jött meg:( és én is nagyon stresszelem magam , pont ugyanaz a szituáció. De nem értem a múlt hónapba meg mért jött hamarabb?
2012. febr. 24. 00:25
 6/12 anonim válasza:

nem tudom,nekem is volt hogy 15 napra jött meg,aztán meg késet sokat. nekem ez nyáron volt.

Neked miota van meg?


-cicus-

2012. febr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És utána mi lett? Vajon ezt mi okozhatja ?
2012. febr. 24. 00:34
 8/12 anonim válasza:

utána rendben volt minden.

ilyen elöfordulhat ha nem eszel rendesen,ha diétázol,stresszelsz,lehet megfázás vagy inkább fölfázás...lehet hormonzavar.

szedsz valami gyogyszert?

2012. febr. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit. Enyhén megvagyok fázva tehát ezen azt értem ,hogy fáj a torkom, és az orromat is fújom bár nem olyan gyakran, a fejem is szokott fájni. Elég rendszertelenül eszem, és alszom.Mindig éjszaka fekszem le és délbe kelek fel . És nagyon sokat stresszelem magam..
2012. febr. 24. 00:47
 10/12 anonim válasza:
akkor csak ez lehet a baj. probálj rajta változtatni.. :)
2012. febr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!