Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pucéran a nőgyógyásznál?

Pucéran a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

1 hete voltam először nőgyógyásznál, magán, rokon által ajánlott férfi, aki az adatok felvétele után, azt mondta, hogy vetkőzzek le teljesen, nála az első alkalommal ez szokás. Nagyon rosszul éreztem magam, gondolkodtam is egy pillanatig, hogy eljöjjek-e, de végül is maradtam.

Nem vettem észre semmi mást, ami gyanús lett volna, nagyon kedves is volt, nem fájt semmi, szóval ninden rendben volt, ezt leszámitva. Ti mit gondolnátok?


2012. febr. 24. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Ha mindez az önkormányzat okmányirodájában fordul elő, hogy az ügyintéző levetkőztet, nagyon elcsodálkoznék. De hogy a nőgyógyász csak ruha nélkül tud megvizsgálni, azt értem. Még azt is értem, hogy első alkalommal teljesen le kell vetkőzni. Ugyanis az általános testi fejlettséget is célszerű figyelembe venni.
2012. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egyben bőrgyógyász is, és az anyajegyeidet vizsgálta.
2012. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

hát..szerintem nem sokszor fordul elő ilyen,hogy teljesen pucéran kell lenni.Ha felül néz akkor alul van legalább egy bugyi,ha alul néz akkor póló mindenképpen maradhatott volna!

De attól még lehet,hogy ő így szokta vizsgálni a betegeit.Jó végül is orvos,de nagyon elhiszem hogy kellemetlen volt..

2012. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nézd, ez kellemetlen. Lehet, hogy én nem is lettem volna rá hajlandó, legfeljebb miután megmagyarázza a doki, hogy miért van rá szükség. Valójában nincs benne semmi, de attól még... Amúgy is szégyenlős az ember lánya a nőgyógyásznál, nemhogy első alkalommal, és teljesen meztelenül... Sok éve járok már nődokihoz, szültem is, de attól még ugyanúgy benne van a lábamban a remegés, ha menni kell.
2012. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Én meg ezt egyszerűen nem hiszem el. Nagyon sajnálom! Talán megint te vagy a női nőgyógyász melletti kampányoló???
2012. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyszer már olvastam ilyet itt, de én még soha nem találkoztam ilyennel, söt barátnőimtől sem halottam ilyet.

Hát ha azt mondod, hogy egyébbként minden rendben volt és ezt csak az első vizitkor teszi, akkor szerintem, kínosnak kínos, de ki lehet bírni.

Amúgy is kínos az mindig...

2012. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

de meztelenül akkor se szokás.főleg nem az első ilyen alkalomkor amikor úgy is be vannak tojva a lányok.

Még 6. alkalommal se vetkőznék le nem hogy elsőre.

2012. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Értem én amit mondassz, de azért amikor elsőre mész, annyira torkodban dobog a szíved és elcsuklik a hangod, hogy lehet, hogy nem szólnál semmit, csak arra gondolnál, hogy legyek már túl az egészen, aztán kifelé minél előbb!
2012. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

1.

kedves "okmányirodás",


gondolod hogy az az általános testi fejlettséget nem tudja "figyelembe venni", ha hagyományosan először lent, aztán fent vizsgálta volna?

2012. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

persze minél előbb túl lenni,jogos.

De egy orvos tudhatná,hogy ez egy nő vagyis egy lány életében nagyon rossz dolog tud lenni,főleg először.És nagyon nem mindegy az első benyomás..

2012. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!