Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyhólyag gyulladás kezeléséb...

Húgyhólyag gyulladás kezelésében az Algopyrin segíthet?

Figyelt kérdés
Tegnap még semmi probléma nem volt,ma reggel éreztem,hogy fáj ha pisilek.A háziorvosom hétvégén nem rendel.Voltam már felfázva,és akkor kaptam is rá Monural antibiotikumot,de az sajnos vényköteles,ezért nem adják ki a gyógyszertárban.Algopyrin volt itthon,ezért azt vettem be,mert az gyulladáscsökkentő.Szerintetek lesz valami hatása?
2012. febr. 25. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Max annyi hogy nem érzed annyira a fájdalmat pisilésnél.

Amúgy nem sok.


Menj el orvoshoz.

Meddőséget is okozhat a kezeletlen felfázás.

2012. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sztem nem!

lehet kapni Urogint nekem az szokott ideiglenesen hasznalni vagy urell tözegáfonya kapszula,ez mondjuk 5ezer ft.nekem is mindig hetvegen van vmi bajom.

2012. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igyál nagyon sokat 2-3 litert és akkor kevesbe fog fájni a vizelet ürités.
2012. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Tudom,hogy el kell mennem orvoshoz,de ideiglenes megoldásnak gondoltam,hogy túl éljem a hétvégét szenvedés nélkül.Hétfőn el is fogok menni,de addig meg ki kell húzni valahogy.És második kommentelő nagyon igaz,nekem is mindig hétvégén van valami bajom..:/

2012. febr. 25. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!