Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lesz akkor, hogyha a havim...

Mi lesz akkor, hogyha a havim pont olyankor fog megjönni amikor nem kéne? Pl. Suliban vagy más helyen. Még nem jött meg soha,13/L

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hordj magadnál betétet és ha úgy érzed "baj van", menj ki a mosdóba!
2012. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki meg fogja érteni, ha látható lesz a dolog. Ne aggódj ezen! Az iskolai szekrénybe tegyél egy váltó bugyit és nadrágot, meg betétet. Így már nem érhet meglepetés! :)
2012. febr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Másodiknak: értik a fenét, közröhej tárgya lesz egy darabig. Tudod a tienévesek nem épp a tapintatról híresek.


Kérdező: legyen nálad mindig betét, tisztasági a bugyidban (a vékonyabb), mert az felfogja a vért egy kis ideig. Nekem a menstruációm elején még nem annyira sok, a tisztasági 1-2 óráig bírja.

2012. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Értem. Szóval minden gyerek paraszt? Nem hinném.
2012. febr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy beleszólok. Nem paraszt minden gyerek, igenis vannak helyes, aranyos tinik, akik jól kezelik a hasonló problémákat, de hidd el,hogy az átlag nem ez. Én is azon a véleményen vagyok, hogy kinevetnék és kellemetlen helyzetbe hoznák. Nem volt olyan régen az általános iskola, hogy ne emlékezzek arra, mennyi szenvedést okoztak a társaim.


20/L

2012. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég ahhoz egy, hogy kellemetlen helyzetbe hozzák...Vagy na jó kettő.


Mindig legyen nálad két-három betét(eggyel nem sokra mész, ha tényleg megjön, amikor cserélni kellene mit csinálsz?)

Legyen tisztasági betét a bugyidban, akkor mindenképp, ha olyan tüneteket produkálsz, ami menstruáció előtt szokott előjönnni

2012. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De hát azt sem tudom, hogy milyen érzés mielőtt megjön. :) És az én osztálytársaim pedig nem a jó kategóriába tartoznak. Mindig csúfolkodnak velem. De már megszoktam. Az egyik 7.-es lány álldogált a folyósón, és közben a lábán a vér lefolyt, szegényt még azóta is csúfolják. Én nem szeretném, ha velem ilyen történne.
2012. febr. 26. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Tisztasági betétet SEMMIKÉPPEN ne hordj folyamatosan, nagyon egészségtelen. Az csak pecsételő vérzésre, barnázásra van.

Amúgy az, hogy legyen bent váltónadrág és váltóbugyi az viszont jó ötlet, és legyen nálad betét is mindig. Amúgy meg ha elkezd fájni a hasad, vagy valami furát érzel odalent, akkor menj ki a wc-re megnézni, hogy mi van. Ha barnás valami kente össze a bugyid, akkor válts bugyit, és használj tisztaságit, ha meg már vérzel, akkor használj rendes betétet. De amúgy ha fáj a hasad, vagy furcsát érzel odalent és ilyenkor mindig megnézed a bugyit, akkor nem valószínű, hogy eljutsz oda, hogy átvérezz annyira, hogy bárki észrevegye. Ha nincs véletlen nálad betét, akkor wc-papír is megteszi, amíg nem tudsz betéthez jutni, csak a wc-papírt gyakrabban kell cserélni. Bár általában az első nem túl erős, és elég gyakran barnázással kezdődik.

2012. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!