Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes kislanyom eleg hasfajo...

5 hetes kislanyom eleg hasfajos. AAz ejszakat szepen vegig alussza.1-szer kel fol. Es vissza is alszik. De reggel 6-7 ora fele faj mindig mar a hasa es olyankor csak a babakocsiba van el. Normails ez? Miert pont ott?

Figyelt kérdés
Probalom csititani,a pocimra tenni de csak sir.De ha beteszem a kocsiba 2 perc es alszik.Es ez igy megy egesz nap.Egeszen estig.Nem ertem.Miert jobb ott neki mint a hasamon vagy a kiagyba?De igy sem alszik rendesen csak 10-15 percet aztan font van de ha tologatom vissza alszik.es ez igy megy eggyik szopitol a masikig.Le fogom tudni errol szoktatni?Mikor kezdjem el?Amikor eszre veszem hogy mar nem hasfajos?Le lehet majd szoktatni?
2009. júl. 4. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

az én lányom 7 hetes, és csak a pocimon alszik el, egész nap hurcolászom az alkaromra fektetve, így sem alszik, szopizza a kezemet, olyan erővel, hogy tiszta folt vagyok már, őt ez nyugtatja meg. Cumit ritkán fogadja csak el...

Babakocsiban sincs el egyáltalán... Csak ha hajnalban elviszem sétálni, hogy apa tudjon aludni az ordítástól. Akkor is csak a friss levegő nyomja el.

Én majd csak akkor kezdem el visszaszoktatni a kiságyába, ha már nem lesz hasfájós, addig úgy sem aludna szegénykém...

2009. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha az éjszakát végig alussza, akkor nem biztos, hogy hasfájós. De így is kb. 3 hós korukik sokszor sírnak, mert még sokat szeretne veled lenni, ill. a Te babád a babakocsit szerette meg :) Az enyém 13 hós, és még naponta 2* még babakocsiban ringatom, úgy alszik. Én nem bánom, legalább el tudok menni vele vásárolni, ha kell. Ha le akarod szoktatni, azt is úgy 2-3 hósan érdemes sztem leghamarabb elkezdeni.
2009. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A babakocsi lágy ringatózása az, ami elaltatja a babát ilyenkor, hisz a pocakodban is végig érezte a mozgást. Érdekes, hogy nem nyugszik meg a mellkasodra téve...Vannak babák, akik sírósabbak...Meg különben is, az első párhétben minden új a babának, és talánkicsit ijesztő is, hisz eddig nem érezte a meleget, hideget, éhséget, stb.

Kitartás, nemsokára megváltozik a helyzet!Kinövi ezt a korszakot...

2009. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!