Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most őszintén:fogamzásgátlótól...

Most őszintén:fogamzásgátlótól nő a mell vagy nem?

Figyelt kérdés
Hormonzavarom miatt fogamzásgátlót kell majd szednem,de még nem írta fel a doki,csak beszéltünk róla.Szőrösödés az egyetlen tünetem.Viszont a melleim elég kicsik (nagyitól örököltem).Fog tőle nőni a mellem?
2012. febr. 26. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen hatása, nálam mondjuk egyáltalán nem nőtt a mellem. Változó.
2012. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha nö,akkor vele együtt a többi testrészed is,magyarul hizol.
2012. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

igen mivel hormontabletták abszolúte nőhet


sőt lehet még bajszod is el kezd

2012. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezektől kis hormon tartalmúaktól, nem igazán nő meg, de a régiektől amitől borzasztóan ellehetett hízni attól nőtt sokaknak, ilyen pici mellűeknek is. De lehet ha évekig szeded akkor lesz valami változás. Nekem (35) is parányi mellem van.
2012. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem sem,31N
2012. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pont azért kapom,mert szőrös vagyok:D Remélem nem leszek még szőrösebb.De ebben több hormon van,mert magas a tesztoszteron szintem,és ezért gondoltam,hogy hátha nőni fog tőle.
2012. febr. 26. 19:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Német atlétanők


úgy néztek ki mint egy féri olimpikonok

2012. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szőrösödésre antiandrogént szoktak írni, nem leszel tőle szőrösebb, de a melled se fog nőni. Amúgy ajánlom inkább endokrinológust keress fel, mert ha abbahagyod a bogyót a tünetek ugyanúgy visszajönnek majd.
2012. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólóhoz, a hormonális foggátló csak ideiglenes "megoldás", ami azonnal visszatér az elötte lévő állapotba, amint abbahygzod a szedését és szerencsés vagy, ha más gondot nem okoz majd...
2012. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem nőtt egy méretet, 80-ról 85-re. Lindynette30-tól

2012. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!