Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor nagyobb az esély arra,...

Mikor nagyobb az esély arra, hogy nőjön a mell a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

A) Ha még fejlődik a szervezet ("0"-22)

B) Miután megállt a szervezet fejlődése (22-"99")


2010. júl. 24. 02:41
 1/6 anonim válasza:
Én 16 éves koromban szedtem,és több,mint egy kosárméretet nőtt,de ahogy abbahagytam a pirulákat,visszament eredeti méretére.Tehát az eredmény egyáltalán nem tartós,úgyhogy jobb,ha elfogadod azt,amid van.
2010. júl. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Helyesen írta az első hozzászóló : a fogamzásgátlótól lehet, hogy nőni fog a melled, de ez átmeneti, csak addig tart, amíg a tablettát szeded...


Tudni kell, hogy a fogamzásgátlóban mesterséges hormonok vannak, ez az ösztrogén pedig nem éppen veszélytelen a szervezetre!!!... Nagyon nem ajánlom, hogy csak azért szedd a fogamzásgátlót, hogy a melleid megnőjenek!!!


============================


Viszont van más lehetőség, hogy megnöveld (természetes módon!) a melleidet, ráadásul veszélytelenül! :D

A kapható mellnövelő kapszulák FITOÖSZTROGÉNEKET tartalmaznak, melyek növényi hormonok, az emberi szervezetben "hormon szerűen" viselkednek, de mégsem azok...

Az ösztrogéneknek csak a pozitív tulajdonságait okozzák a szervezetben a mesterséges ösztrogének negatív tulajdonságai nélkül!


Nos, ezek a fitoösztrogének képesek a melleket megnövelni azáltal, hogy a túl alacsony hormonháztartást megemelik, a túl magasat lecsökkentik az optimálisan legjobb szintre, így azoknak a nőknek, akiknek a túl alacsony hormonszint gátolta a mellnövekedést, a fitoösztrogéntól ez a fejlődés be fog indulni.


Jó hírem, hogy a növekedés MARADANDÓ lesz! :DDD


Hogy miben vannak ilyen fitoösztrogének?

Valójában szinte minden gyümölcsben, a gabonafélékben, persze ezekben csak kis mennyiségben...


A legmagasabb mennyiségben a GÖRÖGSZÉNAMAGBAN található olyan fitoösztrogén, ami a melleket növeli...

(Görögszénamagot lehet kapni a gyógynövényboltokban, bioboltokban. Ebből 1-1 teáskanálnyiból naponta 2x teát kell főzni a dobozon levő leírás szerint.)


Nagyon jó még a SZÓJAVIT FORTE kapszula, ebben is hatásos mennyiségű a fitoösztrogén...


Nagyon hatásos fitoösztrogéneket tartalmazó mellnövelőszer a BEAUTY BREAST kapszula : ebben minden benne van, amitől hatásosan beindulhat a mellnövekedés.

Várhatóan 4-6 hónapos folyamatos szedés után lesz látható az eredmény. (Próbáltam előtte más mellnövelő kapszulákat is, de azok mind teljesen hatástalanok és ráadásul méregdrágák voltak!)


Nekem nagyon hatásos volt, 2 évvel ezelőtt csináltam egy 9 hónapos kúrát, ettől a B-kosaras melltartómat D-kosarasra váltottam!!! A méret azóta is változatlan, pedig azóta semmit nem használok.


Én itt vettem ezt a kapszulát és a hozzá való krémet :


[link]


Még annyit leírnék, hogy azok, akik túl soványak, előbb jobb lenne kicsit meghízni, mert semmiféle csodaszertől nem tudnak kialakulni a mellek, ha nincs valakin legalább egy kicsi zsírréteg... Ebből a kis zsírrétegből a szervezet már ki tud majd alakítani ciciket, de ha valaki csont-és-bőr, abból hogyan lehetne???...


Néhány hónapos hízókúra ezen is segíthet!

2010. júl. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszi a tanácsokat, ez az utóbb említett Beauty Breast kapszula nagyon megfogott. Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban. Írnál nekem privát üzenetet, hogy fel tudjam venni veled a kapcsolatot?

Megköszönném.

2010. júl. 27. 23:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Szívesen írnék, de nincs kinn a link, nem tetted elérhetővé az email címed!!! :-[[


Ezt az "Adatmódosítás" menüpontban teheted meg.


(Ne írd ki ide az email címed, mert akkor milliónyi spam-levelet fogsz kapni!)

2010. júl. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy szóltál, probléma javítva. Meg voltam győződve róla, hogy kint van.
2010. júl. 28. 03:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem személyes tapasztalat, de azt vettem észre, a fogamzásgátló gyógyszerek okozta mellnövekedés lehet tartós. Persze ez gének függvénye.
2010. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!