Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2006 november 8án jött meg...

2006 november 8án jött meg legelőszőr, és azóta még nem állt be hogy normálisan jöjjőn meg. Tehát valamikor egy hónap is kimarad. Ez mitől van, baj lehet, vagy mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
...és azóta még nem mentél el vele nőgyógyászhoz??!
2012. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem...
2012. febr. 26. 20:53
 3/12 A kérdező kommentje:
de ez mitől lehet...???
2012. febr. 26. 20:53
 4/12 bánomisén ***** válasza:

Ilyenkor az a teendő, hogy elballagsz a nőgyógyászhoz és elmondod neki ugyanezt, amit itt leírtál. 6 év alatt már be kellett volna állnia magától, de ha nem, akkor sincs feltétlenül egetverő baj, nőgyógyász be tudja állítani. Nekem sem volt rendszeres, nőgyógyász állította be, azóta is funkcionálok.

Ne aggódj, biztos nincs semmi komoly baj :-)

2012. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bánomisén ***** válasza:
Attól lehet, hogy a hormonjaid nem úgy működnek, ahogy kellene, esetleg több vagy kevesebb van valamelyikből. Orvos semmi pillanat alatt helyrerakja őket.
2012. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jaa..azt elfelejtettem még ideírni, hogy mostanában sokszor érzek alhasi fájdalmat is... az mitől lehet ???
2012. febr. 26. 20:58
 7/12 bánomisén ***** válasza:
Az több mindentől is lehet. Menstruációt is jelezhet, felfázást is és még lehetne sorolni. Menj el nőgyógyászhoz és mondd el neki ezt is, elképzelhető, hogy van összefüggés a két dolog között, de ezt ő tudja biztosra megállapítani.
2012. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

18 éves korban is lehet már nőgyógyászati gyulladásom igaz ??? "/

mert én ahogy utána olvasgattam, petefészek gyulladásra tippelek "//

2012. febr. 26. 22:02
 9/12 bánomisén ***** válasza:
Akár az is lehet, de a diagnózis inkább hagyd az orvosra. A betegek általában mindig súlyosabb diagnózist állítanak fel maguknak, mint ami van :-)
2012. febr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Feltehetőleg nincs semmi komoly bajod, de nem ártana előbb-utóbb keresned egy nőgyógyászt, akivel ezt meg tudod beszélni.

Ha mág nem voltál, akkor női dokit ajánlok első alkalomra mindenképpen, mert könnyebb a vetkőzés terpesztés elötte mint egy idegen férfi elött és mivel ő is nőből van, feltehetőleg könnyebb megbeszélni vele bármiféle kényesebb témát is, hiszen saját maga is átélhette azokat nem csak a tankönyvben találkozott vele.

2012. febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!