Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan alkalmazzam a cickafark...

Hogyan alkalmazzam a cickafarkot ülőfürdőhöz és a grapefruit mag cseppeket hüvelygoma ellen?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam hogy ezek hatékonyak szeretném én is kipróbálni. Kérlek csak a kérdésre való választ irjátok le ne fárasszatok orvossal. Elöre is köszönöm

2012. febr. 26. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha téged az orvos fáraszt, akkor kínlódj még pár hónapot és várd meg, amíg meddő leszel egy amúgy pár nap alatt kezelhető fertőzéstől. Csak gratulálni tudok.
2012. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én teljesen megértem h fárasztanak az orvossal, mivel én már kb 5éve járok ezzel a problémával a nőgyógyászhoz,de nem segít hiába úgy csinálok mindent ah mondanak.Erről még nem hallottam,de jó ötletet adtál nekem :), szerintem amugy ugy kell használni mint a kamilla fürdőnél a kamillát: főzz belőle teát és öntsd a fürdővízbe, a cseppeket meg csak cseppentsd bele.Fontos h nem szabad szappant, tusfürdőt, habfürdőt és semmit mást tenni a vízbe!!Remélem segítettem...
2012. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát figyelj jópárszor voltam már orvosnál és elég sok pénz elfecséreltem fölöslegesen votl olyan ami nem is hatott és volt olyan amitől meggyógyultam és újra és újra visszajött...
2012. febr. 26. 23:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és második válaszoló meg köszönöm :) Várok további válaszokat
2012. febr. 26. 23:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a probiotikus tampon vált be :) amióta használom nem jött vissza a gomba.
2012. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!