Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Grapefruit olaj hüvelygombára?

Grapefruit olaj hüvelygombára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! visszatérő hüvelygombával küszködök egy ideje :S Nemrég olvastam a neten, hogy grapefruit olajat vegyek, mert az általában használ a teafa olajjal :) Hát vettem.. de az van ráírva, hogy párologtatásra.. most nem tudom hogy jót vettem e ?! és hogyan alkalmazzam? milyen arányban stb :)kérlek írjatok köszi
2011. szept. 18. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az van ráírva, hogy párologtatásra, akkor csak arra használd, ezt nem lehet sem belsőleg, sem külsőleg használni egészségügyi célokra.

Szerintem összekeverted a grapefruit magolajjal, vagy magkivonattal.

2011. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
menjel orvoshoz te h..ulye
2011. szept. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, hogy miért nem megy orvoshoz, akinek valami baja van... Miért kell mindenféle hülyeséggel kísérletezni, és megvárni, míg nagyobb baj lesz...
2011. szept. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
pff kedves utolsó a sok eszeddel arra még nem gondoltál, hogy voltam már orvosnál??? F*sznak írsz ilyen alpári stílusban, tartsd meg magadnak inkább..
2011. szept. 18. 09:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! én is szedtem a grapefruit cseppeket erre a gondomra de nem használt. Nekem minden hónapban visszajött, de amióta az összes törölközőt, fehérneműmet, pizsi alsómat, a párom alsógatyáit és pizsi boxereit mosógépben 95 fokon mosom, na azóta nem is láttam a gombát. Ja, és az utolsó ilyen eset után én krémeztem neki 4-5 este, mert úgy gondoltam talán ő nem csinál jól valamit.
2011. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szia nagyon köszönöm a választ, nekem jelenleg nincs párom szóval nem hiszem hogy mástól kaphattam el.. augusztusban voltam utoljára együtt pasival de akkor is gumival védekeztünk.. egyszerűen eljön.. pedig mindig nagyon odafigyelek magamra és ez már a sokadik alkalom. voltam orvosnál is és mindig canestent ír fel.. ami jó mert elmúlik tőle de ugyanúgy vissza is jön.. szóval azért gondoltam hogy megpróbálok valamit házilag.. csak itt már lehurrogtak többen hogy miért nem megyek dokihoz.. a teafaolaj szerintem nagyon jó. tapasztalatból mondom, most próbálok beszerezni grapefruit mag kivonatot, mert hülye voltam és illóolajat vettem :D köszönöm a választ remélem elmúlik nekem is végleg már :)
2011. szept. 18. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Értem, viszont a gomba a sima mosás és szárítás fázist túléli! Tehát ha leveszel egy "tiszta" törölközőt, lehet az fertőz vissza. Csak ezért írtam hogy én magas hőfokon mosom és azóta semmi gondom nincs.
2011. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanácsodat köszi :)
2011. szept. 18. 14:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélem beválik neked is, mert tudom mit érzel! Sok szerencsét, aztán mesélj!!
2011. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 HutOfBabaYaga válasza:

... hát, ... nem mesélt.

(Itt, nyilvánosan legalábbis nem...)

2019. máj. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!