Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem akar megjönni?

Miért nem akar megjönni?

Figyelt kérdés
2 hónapja nem jön meg a menszim, egy ideje nem élek nemi életet így a terhesség teljesen ki van zárva,görcsölök,huznak a melleim szóval minden jel arra mutat már 2hónapja hogy megakar jönni de nem törik meg a jég és csak nem jön meg szerdán megyek a nőgyogyimhoz,de érdekelne hogy miért késhet ennyit??? lehet azért mert mostanában sokat idegeskedek??? Volt már valakinek ilyen problémája???? ha tudtok innen hasonló kérdést megköszönném ha belinkelnétek.23éves vagyok,de még az ilyen betegségektől nagyon parás vagyok sajnos :(((( Köszönöm előre is
2012. febr. 26. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy érted, egy kimaradt és most lenne a második, vagy már kettő nem jött meg? Ha néha-néha egy kimarad, az még akár normális is lehet. Ha nem túl gyakori a dolog.

Azért a doki nem árt.

2012. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia.Volt már ilyen hogy egy nem jött meg,de ez sajnos már a második ilyen pl még nem volt :((( Köszi hogy írtál
2012. febr. 26. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem érettségikor nem jött meg. Velem volt már egy párszor ilyen és megesik hogy késik is. Legutóbb nyáron volt és vizsgaidőszakban is szinte rendszeresen késik. Nyáron 1 hónap kimaradt, azelőtt volt hogy 2 is. Utána visszaállt. A másik mikor nemi életet kezdtem élni, akkor is megkavarodott. Hát nem tudom megnyugtató e, de leírtam:)
2012. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. valamennyire megnyugtató főleg hogy ilyen téren kicsit hipohonder is vagyok és persze hogy mindig a legrosszabbra gondolok :)))
2012. febr. 26. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!