Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem akar megjönni a...

Miért nem akar megjönni a menstruációm? Már az ideg megöl.

Figyelt kérdés
Vasárnap kellett volna megjönnie, az elmúlt fél évben 29 napra jött meg és vasárnap(azelőtt 28-30-31napra).De most meg semmi.Barátommal voltam 2-3x úgy együtt hogy megszakításos közösülés.De utána lezuhanyoztam.Reggel teszteltem..negatív..Úgy görcsölök 2 napja mint amikor megjön, de délutántól meg csak a bal petefészkem, és hasogat bele..Nem tudom mit tegyek, mitől lehet, lehetek terhes vagy mi oka lehet?Nagyon nagyon ideges vagyok emiatt.Nem fogytam, nem híztam nem váltottam életmódot mostanság, ezért nem értem.Annyi hogy elkezdtem szedni Valeriana-t, nem tudom hatással lehet e rá...vagy annyi még hogy kb 2 hete megemeltem magamat, és fájdogált a bal petefészkem de néhány napon belül megszűnt.Meg van keményedve mind a 2 petefészkem amúgy.Légyszíves segítsetek mert megbolondulok.Ja amúgy nem szedek fogamzásgátlót és nem is szedtem még soha.Köszönöm szépen előre is a segítséget. 23/L
2011. okt. 11. 18:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy kb 1 hete egy véres pecsét , kb fél centi x fél centi volt a bugyimon..hogy ennek van a e jelentősége...
2011. okt. 11. 19:05
 2/7 anonim ***** válasza:
jáj, ez ciszta is lehet, sztem menj el nőgyógyászhoz, ha hnap reggelig sem jön meg
2011. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hanyadik napon teszteltél? Ez egyébként még simán lehet terhesség is. A pecsételés akár a beágyazódás jel is lehetett. Lehet, hogy korai volt a teszt. De az is lehet, hogy csak az idegesség, vagy a hirtelen időjárásváltozás.

Mindenesetre nem kellene megszakítással szexelni, ha nem akarsz gyereket.

H pár napon belül nem jön meg, csinálj újabb tesztet, reggeli első vizeletből.

2011. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogy hanyadik napon teszteltem?Vasárnap kellett vna megjönni és kedden teszteltem, és úgy kb 2 hete és egy hete volt ez az olyan közösülés.

Azóta is fáj a bal petefészkem folyamatosan.Nagyon remélem hogy nem vagyok terhes.

2011. okt. 12. 08:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem első vizeletből csináltam tegnap nem tudom ez mennyire számít, kb a 3.ból, olyan fél 10 kor reggel.Gabriel nevű teszttel, amire azt mondta a gyógyszerész hogy bármikor meg lehet csinálni.Nem tudom nem vagyok otthon ebben a témában , azelőtt nem csináltam még.
2011. okt. 12. 08:10
 6/7 anonim ***** válasza:
ciszta terhesség, a harmadik lehetőség (főleg hogy feáj a petefészked azt irtad) a petefészek gyulladás... irány a doki, ő megmondja a tutit!
2011. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NaPe válasza:
szerintem terhes vagy..megszakításos közösüléstől simán lehetsz
2012. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!