Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy ne fájjon a...

Mit tegyek hogy ne fájjon a kezem?

Figyelt kérdés
olyan suliba járok ahol csak irni irni és irni kell és már nagyon fáj a kezem. ezen a hétem pl. anya szolt ofönek hogy én nem fogok írni mert nem tudok fogni a kezzemmel. milyen házi praktika van hogy ne fájjon a csuklom, a hüvejk ujjam és körülötte??
2012. febr. 28. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az nagyon nem jó ha ott fáj, ahol írtad, mert a végén még ínhüvelygyulladást is kaphatsz. Ha tényleg nem múlik el akkor szerintem menjél el orvoshoz. Esetleg otthon be is fásllizhatos magadnak a kezedet. Jobbulást! :)
2012. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

orvoshos nem szeretnék menni 2 okból:

1. rettegek az orvosoktól

2. anyunak nagyon sok dolga van a tesóimmal és nem tudná velem is rohangálni ide oda mert fáj a kezem


(amúgy imádom még jó a suli csak a kezem nem bírja)

2012. febr. 29. 16:52
 3/3 anonim válasza:
Szia! Fontos, hogy teljesen nyugalomba helyezd, ahogy előttem írták, a fáslizás segíthet. Ha nem múlik, jegelheted is, vagy használhatsz rá különböző fájdalomcsillapító-gyulladáscsökkentő krémet (Dolobene, Flector), de ha néhány héten belül nem múlik, tényleg föl kellene keresni egy dokit! :)
2012. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!