Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erősen görcsölök, most...

Nagyon erősen görcsölök, most jött meg. Múlt hónapban alig vettem észre, hogy megjött, most meg uhh. Két tabit vettem be, sajnos hatástalanul. Mit tudok még tenni hogy ne fájjon, már hányingerem is van? :S

Figyelt kérdés
Ha lefekszem, az sem segít. Nektek milyen módszer válik be?
2012. febr. 28. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, lehet cisztád van/volt! Nekem is már a végén derült ki, de napokat sírtam, a gyógyszer sem hatott..
2012. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ugyanez volt velem is ma.. fekudtem az ágyban, tea, belefekudtem a kádba meleg vizbe, vettem be kb. 4 buscopant és egy brufent..
2012. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit vettél be?

Nekem a dupla Algopyrin vagy egy Apranax vált be eddig csak. (ha fájt)

Meg az - bár valszeg ehhez most semmi kedved, hogyha elmentem mozogni/sportolni. Kis bringázás, séta, ilyesmi. És igyál sok folyadékot!

2012. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jaja en is megittam majdnem 2 liter folyadekot, és most jo :)
2012. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sokat sokat igyál, főleg teát, próbálj valami kis kaját magadba erőltetni, hidd el, használ (ha másra nem, hát arra, h azt fogod kihányni... :D ne nevess, múltkor nagyon sz.r érzés volt, h nem hánytam mást, csak teát. :D)

feküdj le, kicsit simogasd a hasad, én olvasgatni szoktam, mert az elveszi a figyelmemet, pihenj. :)

2012. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? nem mostanában kezdtél mensizni?
2012. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!