Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már három napja állandóan...

Már három napja állandóan belenyilal a fájdalom a bal mellembe, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, lehetséges, hogy mellrák? Próbáltam kitapogatni, néha éreztem is valamit, de lehet, hogy csak beképzeltem, és csak valamilyen mirigy volt... Ha megnyomom nagyon fáj, de magától is belenyilal a fájdalom... Segítsetek, mi lehet ez?
2012. febr. 29. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid és hanyadik napon vagy?
2012. febr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Begyulladt egy mirigy. Borogatni kellene egy zsebkendővel. Valószínűleg a soron következő menszesszel el fog múlni, amennyiben nem akkor érdemes orvoshoz menni. Nem kell nyomogatni, a hormonváltozással függ össze.
2012. febr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ, sokat segített!!!

Első válaszolónak: általában 4-5 napig tart a menzesz, és jövő hét végén kéne megjönnie.

2012. febr. 29. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:

De hány naponta jön meg? 28? 35?


Egyébként a ciklus második felében (elvileg most abban vagy) is előfordulhat ilyen. Én a helyedben várnék 1 ciklust és ha a következőben is fáj, csak akkor mennék dokihoz.

2012. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!