Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez? Miért nem jön...

Miért van ez? Miért nem jön meg, pedig érzi az előjelet? Ez nem a tipikus terhes vagyok kérdés, ez más

Figyelt kérdés
Mennyit késhet a menstuáció kialvatlanságtól, feszültségtől, stressztől? a terhességet azért zárom ki, mert védekztünk (óvszerrel) mindig..már több mint 1 éves így csináljuk..eddig nem volt gond, (meg oda is figyelek a gumira..sosem szakad ki, nem fogom meg előváladékos kézzel stb)..már kb 10-12 napja érzi, tapasztalja a bnőm, h meg fog neki jönni, de még sehol semmi...kipattogott, puffad, görcsölgetett, most igaz nem görcsöl, de nem is szokott egyfolytában...hormonzavar? vitaminhiány? mi lehet? sosem pontos neki..legutóbb 36 napra jött meg..a front kihathat rá? a gumin nem jutnak át spermiumok, ráadásul néha még ki is húzom, mikor elmegyek..szóval mondhatjuk dupla védelem...de na nem tudom..ez most a 33. nap..már kéne, h görcsöljön, menstruációs göcsei voltak 4-5 napja és kész..azóta csak puffad..biztosan meg fog neki jönni? v mire lehet gyanakodni?
2012. márc. 3. 21:55
 1/10 anonim válasza:
hát ha több mint egy éves óvszerrel csináljátok akkor..köhöm..
2012. márc. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaaaaj, ne már :) most komolyan ezen akadtál meg :D IIiistenem :) remélem viccnek szántad...nem egy óvszerrel, hanem 1 éve több óvszerrel :D alkalmanként újjal :D
2012. márc. 3. 21:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a múltkor jót írtál, akkor ez már a 38.nap.

Csak mondom, hogyha pl. nagyon fel van vagy volt fázva, ki is maradhat attól is.

Légyszi ne parázz már. :)

2012. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

haver, az én barátnőmnek most is késett 8napot, neki ez kb már rendszeres hogy késik 1 hetet vagy akár pár napot.

gyógyszert szed, veszekedünk, az anyjával veszekszik stb... minden kis hülyeség miatt késhet, miért lenne terhes ha nem szakadt ki a gumi?

szerinted olyan könnyü teherbe esni? van akik évekig próbálkoznak és nem sikerül... akiknek meg egyböl azok pedig a cigányok.

szerintem válaszoltam.

első voltam.

2012. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ez nem a 38. hanem a 33. nap...

és igen, én is ezzel nyugtatom magam, h nem olyan könnyű az, gumival meg pláne..kevés ahoz pár kis fickó..ami esetleg a mikrorepedéseken kijuthat..bár, ha a baktériumokat nem engedi át, akk a spermát meg hogy? ezt nem értem

2012. márc. 3. 22:09
 6/10 anonim válasza:

ne kezdjünk már belemenni a tudományos hülyeségekbe, nyugodj meg, nem terhes, sőt, mi megszakítással védekezünk 2 éve, van gyerekem? nincs.

18/F :)

2012. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez a megszakítás is olyan dolog..szóval ki mennyire nemzőképes..én így gondolom..mázlid van, h még nem lett terhes...
2012. márc. 3. 22:21
 8/10 anonim válasza:
a megszakitas nem vedekezes...:) bar mi is a parommal igy csinaljuk,8honapja amiota egyutt vagyunk,most nekem is kesik 4 napja :( es nekem is voltak menstruacios gorcseim,de megsem jon meg,igaz hogy 2 hete melozom 18 orat fizikai nehez munkat ,es lehet ezert is...amugy ne parazz,bisztos vagyok benne hogy nem terhes a baratnod,a le irottak szerint,csak hormonzavar vagy felfazas/stressz/fizikai / lelki megeroltetes :) remelem nem lesz semmi komoly baja a baratnodnek:) sok sikert
2012. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
az is lehet, hogy terhes...mondjuk nem töled....!nem gonoszkodni akarok, lattam mar ilyet a közvetlen környezetemben!
2012. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem az...már megjött neki...sőt! azóta már el is múlt :)
2012. márc. 12. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!