Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tipikus kérdés, barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus kérdés, barátságból lehet e szerelem?

Figyelt kérdés
A mostani fiú akit szeretek nem tudja hogy mit is érez igazából. Elmondta nekem hogy nagyon fontos vagyok neki és többet érez irántam mint barátság de nem tudja mitévő legyen. Két komoly kapcsolata volt és ő neki kellett csalódni. Fél attól hogy megint így jár? Pedig tudja hogy én szeretem és mondta hogy találkozzunk és meglátjuk mi jön ki belőle.8 hónap után
2009. aug. 24. 16:28
 1/10 anonim válasza:
100%
nekem is voltak ilyen szituim és én azt mondtam mindig a srácnak h inkább maradjon ez csak barátság mert megváltozna a helyzet és visszgondolva sztem jól döntöttem mert még mindig ugyanolyan a viszonyunk :)
2009. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van... de mi már jártunk is meg voltunk is már úgy együtt igaz szex nem volt mert így nem nagyon akartam...a leutóbbi beszélgetés során pedig volt egy mondata ami nem tudom hogy azt tükrözie hogy valamilyen szinten szeret...mert azt mondta HA UGYAN ÚGY SZERETNÉLEK MINT TE ENGEM... szóval ebben akkor benne van hogy szeret csak bizonytalan az érzésiben... vagy csak rosszul látom?
2009. aug. 24. 16:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút lehet egy barátságból szerelem.

A saját példám: általános iskolás korom óta ismertem egy fiút, volt köztünk egy haveri viszony, de különösebben nem foglalkoztam vele...majd 7.-8.-os korunkra egy baráti társaságba kerültünk, ahol a legjobb barátom lett. Én tetszettem neki, de nekem "csak" a legjobb barátom volt. Majd elmentem gimibe,és két évig nem láttuk egymást. 16 éves koromban volt egy próbálkozásunk egymás felé, de egy lány, akin keresztül összeköttetésben lehettünk, szándékosan keresztbetett nekünk (neki is hazudott rólam,nekem is róla,így szétrombolta a még épphogy kezdődő kapcsolatot). Két évig megint nem beszéltünk.

Érettségire készültem, és épp sétálni indultam, mikor elhaladtam mellette. Automatikusan köszöntem neki,ő is nekem majd pár lépés után megálltam, mintha falba ütköztem volna és visszamentem hozzá. Elkezdtünk beszélgetni, és megint a legjobb barátok lettünk. kb 1 hónapig, mert utána elkezdtünk viszonyt folytatni (ugyanis volt bnője). Ez tartott egy hónapig, majd rájöttünk, hogy ez sokkal komolyabb, és szeretjük egymást. Akkor szakított a bnőjével, és hivatalosan is összejöttünk. Azóta már több, mint két év eltelt, és minden nappal jobban és jobban szeretjük egymást. Szinte biztos vagyok benne, hogy ő életem párja és együtt fogunk családot alapítani. Már a kezem is megkérte, és a mai napig rengeteget nevetünk azon, hogy hogy a fenébe nem vettük észre egymást 10 éven keresztül....


(20/L)

2009. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát ez tényleg szép történet:) gratulálok hozzá és remélem akkor ő neked az igazi:D én is úgy érzem hogy ő az nekem és remélem ha találkozgatunk az irántam való érzései megerősödnek...
2009. aug. 24. 17:04
 5/10 anonim válasza:
100%
Ugyanabban a cipoben jarok mint te:) 1 eve ismertem meg ot, es elso perctol fogva tetszett, de o csak baratsagot akart, en ezt el is fogadtam, de 2 honapja megvaltoztak az erzesei:D es most egyutt vagyunk:) ugyanakkor voltal mar forditott helyzetben is, szerelembol lett baratsag:) ha mind2 ember oszinte a masikkal, akkor mind2 helyzetben meg lehet beszelni egymassal erzeseinket es gondolatainkat.
2009. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
reélem az ő érzései is meg vátoznak vagy inkább megerősödnek mert igazából azt nem tudom hogy mi az ami több mint a barátság...és ezt nem tudja ő sem:S
2009. aug. 25. 12:20
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
nem
2009. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
baratsagbol szerelem igen, forditva mar nem!
2009. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én is hasonlóképp vaciláltam korábban. Van egy srác, akivel 15 éve ismerjük egymást, gyerekszerelem volt a miénk. Később a legjobb BARÁTom lett, ennek lassan 7 éve. Volt időszak, amikor mindketten azon gondolkodtunk, hogy esetleg összejöjjünk-e. Nem lett belőle semmi. Utólag belegondolva, nagyon jól döntöttünk, a mai napig nagyon jóban vagyunk, mindent megbeszélünk, édesanyám után ő a legfőbb bizalmasom. Egy nagyon jó barátságot kár elrontani egy szerelemmel! A szerelem egy múlandó érzelem, a barátság örök!!!(L/20)
2009. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet barátságból szerelem. én a párommal egy hosszú barátság után jöttem össze. igaz, én az elejétől kezdve nem barátként tekintettem rá, ő pedig hallani se akart volna többről... de mikor rájött, hogy kellek neki, azt a gyötrődést amit végigcsináltunk...egyikünk se volt egy kezdeményező típus, mikor végre egyszer megkérdezte h mintha több lenne köztünk mint barátság, és várt volna valami választ én lefagytam... ezt nem tudta mire venni, és 2 hónapig nem is akart hallani rólam, azt hitte csak szivattam... aztán elkezdtünk beszélni megint, és egyre többet taliztunk, mind a ketten iszonyat megváltoztunk a 2 hónap alatt, amit én végigszenvedtem, mert már akkor szerelmes voltam belé... aztán egy szép nyári este viccelődtünk egymással(csak kettesbe volt hajlandó velem talizni), és azt hittem viccből kérdezi, hogy járunk? én meg rávágtam, hogy igen... és mikor lesmárolt, egyszerűen nem hittem el...:) ennek lassan 3 hónapja... és én is hasonlóképpen érzek, mint az előttem szóló szép történetes lány, hogy ő a nagy szerelmem, hiába választ el sulinál majd nagy távolság, én örökre mellette maradok.


Neked pedig: szerintem hagyd egy kicsit gondolkodni, találkozást semmiképp ne hagyd ki vele. beszéljetek nyíltan, őszintén az érzéseitekről! akkor minden rendben lesz! Sok sikert, remélem hosszútávú, örök kapcsolat lesz belőle! :)

18/L

2009. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!