Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, hogy a ciklus...

Normális az, hogy a ciklus közepén rózsaszínes folyásom van? (tablettat szedek)

Figyelt kérdés

Már pár napja néha néha belenyilalnak egyszer a jobb oldalamba, masodszor a bal oldalamba, gondolom ott lehetnek a petefészkeim. Ez nem olyan fájdalom, mint ami a menszesz elott szokott lenni, nem gorcsoles, hanem csak olyan hirtelen szuras. Ma meg észrevettem, hogy narancssargás barnás rozsaszines folyasom van, de az sem olyan, mint ami a menszes elott szokott lenni. Tablettat szedek 2 éve, eddig ilyen tunetem nem volt, mindig pontosan szedtem a gyogyszert, soha nem maradt ki egy szem sem. Mi lehet ez? Menjek el vele dokihoz? Komoly dolog lehet? Valaszokat elore is koszonom

L/22


2012. márc. 5. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, menj orvoshoz. És védekezz gumival is, mert előfordulhat, hogy nem hat a gyógyszer...
2012. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy nem hat a gyogyszer? Ugy érted, hogy most hogy ilyen folyasom van, vagy ugy altalaban? 2 év alatt még nem volt vele problémam.
2012. márc. 5. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet érteni azt, hogy nem hat? Hát úgy, ahogy írtam.

Ciklus közepén a rózsaszínes folyás jelezhet peteérést, aminek ugye gyógyszer mellett baromira nem kellene lennie.

2012. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És úgy értem, hogy ebben a ciklusban mindenképp, és menj el orvoshoz is.
2012. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerdan reggel elmegyek dokihoz.Remélem hogy csak felfázás lesz vagy ilyesmi, semmi komoly...
2012. márc. 5. 14:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugye terhesség nem lehet? 19.-en voltam egyutt a baratommal, 20.án megjott a menszeszem,azota mostanáig nem is voltunk egyutt. Olvastam, hogy a petefészekben valo szuros fajdalom + rozsaszines folyas lehet terhesség jele is. Más nagyon kezdek ideges lenni.....
2012. márc. 5. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!