Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy egy délelőt...

Miért van az, hogy egy délelőtt a suliban 'büdös' leszek? Lent!

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy amíg suliban vagyok, nagyon 'bebüdösödöm'. Pedig időben megyek pisilni, és direkt sok papírt használok. De ha itthon vagyok, akkor nem vagyok büdös egyáltalán.

18l



2012. márc. 5. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nem túl szűk a farmered? nyirkos, levegőtlen helyeken könnyen elszaporodnak a bacik. milyen bugyit hordasz? otthon gondolom alapból lengébben öltözöl. de a biztonság kedvéért szereznék egy canestent.
2012. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szeretem a tapadós farmereket...

Tangát hordok.

2012. márc. 5. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor megvan a megoldás. az avonnál amúgy van intim spray, direkt ilyen célra. esetleg hordj tisztasági betétet
2012. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne viselj tangát a mindennapokra, mert egészségtelen, a vékony pánt szinte belevezeti a végbélből a kórokozókat a vaginába! Viselj pamut bugyit, és a tanga maradjon meg az "alkalmakra"!
2012. márc. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!