Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúr a petefészkem! Mi lehet? Sos

Szúr a petefészkem! Mi lehet? Sos

Figyelt kérdés
ma kellett volna megjönnie a bajomnak,persze nem mindig pontos,van hogy összevissza jön meg...de ma barna folyásom volt.pedig egyből vérzéssel szokott indulni a dolog!! most meg szúr a bal petefészkem...és néha enyhe hányinger fog el!!mi történhetett?? nem is görcsöltem, és a melleim sem fájtak,pedig nagyon szenvedek mielőtt, vagy mikor megvan!!! holnap mentem volna nőgyógyászhoz, de ha nem fog elmulni a barna folyáűs, vagy nem jön meg,akkor elmegyek..segitsetek
2012. márc. 5. 18:26
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és a nagy szeméremajkaimon, a kis szeméremajkak mellett, van egy kis duzzanatom..de már vagy 5 napja ott van..olyan mint egy kemény pattanás féle, csak nem lehet kinyomni, de nem viszket...mi lehet ez?
2012. márc. 5. 18:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el holnap a nőgyógyászhoz, ha nem mész úgy is marad csak a stressz. Ha megvizsgálni nem is tud legalább kér egy hasi ultrahangot, és mindenki megnyugodhat. Amúgy erre nem lehet mit írni, mert semmi infót nem írtál magadról, hogy hány éve van meg, hány éves vagy, stb. Tényleg menj el holnap!
2012. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok elmegyek köszi!!! remélem nem ciszta, vagy hasonlók..és remélem nem is vagyok terhes...19l
2012. márc. 5. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!