Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hó közbeni pecsételő vérzés...

Ábenett kérdése:

Hó közbeni pecsételő vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az előző menstruációm nagyon furcsa volt, szinte csak barnás vérzésem volt az is minimális és 2 napig volt utána nem aztán megint egy kicsit. Tesztet akkor csináltam délután negatív lett. Eltelt 1 hét megint volt 1 csepp barna és ma megint. Majd 1 hét múlva kell megjönnie megint , de most nem tudom miért lehet ez. Volt már valaki így?? Mi volt az oka?? 6 hónapja voltam rákszűrésen negatív lett. Megszakítással védekezünk.
2012. márc. 6. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy arab délután tesztnek azért nem kell hinni. Csinálj egy másikat reggeli első vizeletből.

Egyébként ha ezt a módszert választjátok, akkor nem nagyon kell csodálkozni, ha teherbe esel, előbb-utóbb úgyis összejön majd.

2012. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, holnapra bejelentkezem az orvoshoz! Az biztosat tud mondani, és ha valami baj van , akkor tud segíteni. De ha baba van a dologban azon sem fogok csodálkozni, csak azért lepődnék meg mert negatív volt a teszt!
2012. márc. 6. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!