Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ciklus 23. napján enyhe...

A ciklus 23. napján enyhe pecsételő vérzés jelentkezett. Tippeket várnék, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az eddig szabályos 28 napos ciklusom 23. napján pecsételő vérzés (barna maszatolás) jelentkezett. Annyira kevés a mennyisége, hogy igazából csak a wc-papíron látszik, ott sem mindig. Ez 3 napja kezdődött, azóta semmi változás: se nem erősödött, se nem múlt el. A melleim kb. a ciklus 16-17 napjától hol jobban, hol kevésbé fájnak. Volt valakinél hasonló?

2012. febr. 19. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor az okozhat ilyesmit. Ha nem, és van esély terhességre, akkor pl beágyazódástól is lehet. Ha 28 napos a ciklusod, akkor peteérés a 14. napon van elvileg, rá 7-10 napra történik a beágyazódás, ha megtermékenyül a petesejt. Tehát időben stimmelhet.
2012. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Babát tervezünk, szóval örülnék neki, ha ez a beágyazódási vérzés lenne. De az nem csak 1-2 napig jelentkezik?
2012. febr. 19. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
A 3 nap még belefér szerintem, szurkolok!!!!
2012. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Végülis néhány napon belül úgyis kiderül, csak hát nagyon idegesít ez a bizonytalanság

2012. febr. 19. 13:51
 5/6 Slivocska válasza:

Kedves Kérdező!

Hasonló cipőben járok. Nekem szintén 23. napon volt beágyazódásos vérzésem és most már 5 napja késik, ami nálam szokatlan, mert olyan vagyok, mint egy óramű... :)Sajnos mindennek ellenére a teszt negatív :(, és, hogy még reménykedhessek, érdeklődnék, hogy Te végül babás lettél-e vagy sem? Köszönöm előre is a válaszod! :)

2012. jún. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem. :(
2012. jún. 23. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!