Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja használtam el az...

3 napja használtam el az utolsó Canesten kombi tablettát és ma olyan mintha megint viszketnék. Normális ez?

Figyelt kérdés
lehet nem hatott? amikor elkezdtem viszketni rá csak 3 napra tudtam venni Canestent, de akkor már nem is éreztem semmi, de ezek ellenére úgy voltam vele hogy attól még megveszem, mert tuti gomba miatt volt. 3 nap eltelt az utolsó kúp óta és ma úgy éreztem h egy picikét viszketett. Volt valakinek így?

2012. márc. 6. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán nem gombád van???
2012. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez az volt az biztos, mert már volt egyszer és a doki azt mondta hogy az. a tünetek is arra utaltak: viszketés kívül, belül és túró szerű , darabos folyás...
2012. márc. 6. 13:23
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és a menstruáció 3. napján jelentkeztek a tünetek.
2012. márc. 6. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
A Canesten nem valami erős gyógyszer, éppen ezért lehet vény nélkül kapni. Ha makacs fertőzésed van, menj orvoshoz, írass fel vele célzott antibiotikumot. Azt csak leoltás után lehet megállapítani, hogy milyen kezelés a megfelelő. A legtöbb orvos viszont ezt már lusta megcsinálni.
2012. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
25%

A canestent én mellőzném, a nődoki mondta pont h sz*rt sem ér...mondjuk a többi se nagyon.

Én használok intim habot a megelőzésre aztán csók,

hál isten semmi bajom.

Egyszer volt hüvelygombám, de azt is frezidermes intim géllel kezeltem.

2012. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem életemben először 4 hónapja lett hüvelygombám, ami a nem múló hüvelygyulladás mellett jött ki...akkor valami Gyno nevű kerek kúpot adott és szájon át bevehető gyógyszert. el is múlt, és most megint előjött, hozzáteszem a hüvelygyulladás még mindig nem múlt el...a 3 hónapos kúra most telt le de semmi...mehetek vissza...meglepett ez a gomba dolog h előjött a menstruáció alatt és gondoltam veszek canestent amíg nem jutok el a dokihoz. de csak egyszer viszketett ma délelőtt egy kicsit azóta semmi jól vagyok. nem tudom eldönteni h akkor most mi van. remélem elmúlt.
2012. márc. 6. 18:55
 7/7 anonim válasza:

Szió,

jól mondod, a visszatérő hüvelygyulladást, hüvelyi problémákat "nem tudjuk" h most csak visszahúzódott, vagy teljesen el is múlt.

Nem tudom, hogy állsz az intim habokhoz, én kiröhögtem anno, ha azt ajánlotta..

Kb fél éve vettem először intim segítséget a netről, mert a én is sikeresen összeszedtem valamit.

Utánanéztem, és amikor már nem volt semmi viszketés, elkezdtem használni a mindennapos intim habot.

Fél éve meg van 1 flakonnal, kb most kezd kifogyni...

És tényleg hatásos, nem jött elő azóta semmilyen intim probléma.

Doboz nélkül is lehet kapni, épp most láttam, és úgy még olcsóbb is.

Üdv

2012. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!