Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Colpo Cleaner jód hüvelygombár...

Colpo Cleaner jód hüvelygombára? Vélemények?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség, csak ez van itthon mert hüvelygyulladásra vettem de csak egy ideig hatott...gyógyszertár meg nem lesz csak hétfőn és addig jó lett volna valami...ha hétfőn bejelentkezek a dokihoz kitudja mikorra ad időpontot...Megpróbáljam ezt? ha nem kapok időpontot a hétre akkor vegyek inkább Canesten kombit? köszi

2012. febr. 24. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
inkább canesten kombi, ha egyértelműen gombás eredetű a probléma
2012. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem hiszem, hogy ne tudnál már hétfőn menni a dokihoz. Mondd neki a telefonba, hogy nagyon viszket, biztos, hogy azonnal fogad.

Ha meg a körzeti rendelésre mész, ott nem kell bejelentkezni.

2012. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát nálunk sajna be kell előre jelentkezni (nem magán orvos), hétfőn terhes tanácsadás van azon kívül kedden meg csütörtökön rendel, ha szerencsém van csütörtökre betud írni ...akkor ma este ne próbáljam meg a jódot? hülyeség?
2012. febr. 24. 20:30
 4/6 A kérdező kommentje:
azért van ez így mert kis város és két nőgyógyász van és a kettő közül ez a jobb így előtte egy héttel legalább ajánlott bejelentkezni...
2012. febr. 24. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen irrigáló? Nekem a baráti nőgyógyász azt mondta hogy az felejtő!! Nekem probiotikus tampont ajánlott és nagyon be is vált! Persze előbb ki kell kezelni a problémát, de utána nem jön vissza ha használod a probiotikus tampont.
2012. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és hogy működik pontosan ez a probiotikus tampon? köszi
2012. márc. 1. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!