Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön meg a menstruációm?

Mikor jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Ma jelent meg a bugyimon fehér váladék vagy valami olyasmi! és aszt írták hogy ez valami hüvely.. nemtóm mi

és eszt követően 1-2 éven belül menstruálok nem??


2009. jún. 9. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, az a normál hüvelyi váladék és azt jelzi hogy a nemi szerveid megkezdték működésüket. Az első menstruáció előtt kb. egy évig szokott ez taktani de van akinek már fél évre rá megjön de valakinek csak 2 éven belül. Nekem már 2 éve van fehérfolyásom de még nem jött meg, de nem annyira aggódok ez milyatt mert tudom hogy nemsokára megfogjönni. Te se aggódj, úgyis megfog jönni :) Türelem :)
2009. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Sokszor lesz még fehér fojásom?? és kell használni tisztasági betétet?

és ha lesz megint az nagyon látszik?

2009. jún. 9. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:

a nőknek egész életükben van fehérfolyásuk. Úgyhogy igen eléd sokáig :) Szerintem használj tisztasági betétet, mert én nem használtam régebben és az összes létező bugyimat tönkretettem vele. Nekem mindig nagyon látszott (mikor még nem hordtam tisztasági betétet) a bugyimon.

Előző voltam.

2009. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy,hogy ennyire várod,hogy megjöjjön?

Hidd el amikor meg rendszeresen minden hónapban megjön,akkor nem fogod ennyire várni...Elég rossz az,hogy a menstruációval együtt jönnek majd egyéb tünetek is amik majd végig kísérik az életedet.Ha szerencsés vagy tünet mentes leszel,ha nem akkor lesz fejfájás,hátfájás,mell duzzanat,kisebb rosszullétek...Ezért ne várd annyira,inkább tanulj,és élvezd a gyerekkorodat!

2009. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem várom

októberben leszek 14

2009. jún. 9. 15:17
 6/9 A kérdező kommentje:
és mindig lell használni t.betétet?
2009. jún. 9. 15:18
 7/9 A kérdező kommentje:
de már abban is kételedek hogy korábban nem volt fehér folyásom
2009. jún. 9. 15:21
 8/9 anonim ***** válasza:
nem természetesen nem kell hordanod ha nem akarod, csak hogy ne látszódjon mondjuk ha egy öltözőben vagy ilyenek, mert elég rendesen át tud ütni. de csak simán bugyimegkímélés, frssesség érzés vagy higénia szempontjából is hordhatod. elős válaszadó vagyok :D
2009. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hüvelyváladék,és igen,lehet hogy nemsokára megjön.
2011. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!