Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen ciklusnak...

Rendszertelen ciklusnak számít? Többi lent

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy az rendszertelen ciklusnak számít, ha 25.- 34. napok között jön meg? 31 éves vagyok, van már egy gyerekem, és mindig ilyen volt a ciklusom. Amúgy menstruációs fájdalmaim enyhék, álltalában csak első nap vannak, és hosszuk kb. 5 nap. Kellene aggódjak?
2012. márc. 6. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyat írok, ami sokaknak nem tetszik.

De ha nincs egyéb tüneted, ne stresszeld magad, ne tedd ki magad kivizsgálásoknak, esetleg plusz gyógyszerszedésnek!

2012. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ez normális. Főleg, hogy van már gyereked is, pedig mindig ilyen volt. Akkor mi baj lenne? Ha van gyereked (és természetes úton fogant), akkor van peteérésed is és termékeny vagy.

Ne aggódj ennyi csúszás miatt.

2012. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat. Csak azért merült fel bennem ez a kérdés, mert most veszítettem el a "kistesót", 8 hetesen. És olvastam, hogy a vetélés oka a progeszteron hormon hiánya is lehet, ennek jele pedig a rendszertelen ciklus. De nálam, valószínűleg más oka volt.
2012. márc. 7. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom!:( A progeszteronhiányt az orvos véleményem szerint egy megfelelően időzített vérvételből meg tudja állapítani, és ha az a gond, akkor tud rá gyógyszert adni.

Ne aggódj emiatt, de vesd fel az orvosnak, hogy félsz, hogy esetleg emiatt lehetett a vetélés és kérd meg, hogy vizsgálja ki.

2012. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!