Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló tablettát...

A fogamzásgátló tablettát kizárólag a menstruációm első napján kezdhetem szedni (első alkalom), vagy mivel rendszertelen a menstruációm máskor is elkezdhetem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 13:30
 1/9 anonim válasza:
a kicsi fehér papír a dobozban, amiről mindenki azt hiszi, hogy dísz, vagy ajándék, az a BETEGTÁJÉKOZTATÓ
2012. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor kezdheted, amikorra az orvosod javasolta. Ha azt mondta 1. nap, akkor úgy. Kivéve, ha vérzészavarokat akarsz magadnak.
2012. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen,azt hiszem hallottam már róla:) de mivel nincs a kezemben,ezért mielőtt megvenném,érdekelne,hogy ez hogy működik.Mert ha meg kell várnom az első napot,akkor addig nem kell,h itthon álljon.
2012. febr. 8. 13:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztatóra általában az van ráírva, (legalábbis az enyémre az volt), hogy a mensim 1. napjától kezdve kezdjem el szedni, viszont az orvosom meg azt mondta, hogy a 3. naptól kezdjem el. De nekem semmiféle problémám nem volt (illetve csak az elviselhetetlen görcsök miatt írták fel).

Első amit tehetsz, elmész a dokihoz, elmondod mi a gondod, és ő mit javasol, mikor kezdd el.

Második, kiváltod a gyógyszert és elolvasod a betegtájékoztatót.

DE, ha már tudod mi a gyógyszered neve, beírod googleba, és a neten is fennvan a betegtájékoztató a gyógyszeredről, így nem kell fölösbe megvenned. :)

Remélem tudtam segíteni.

2012. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyire rendszertelen? Ha mondjuk félévente egyszer van vérzésed, akkor nem kell megvárni. De egyébként mindig csak a menzesz 15. napja között kell elkezdeni.
2012. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztatók fent vannak a neten, gugli, gyógyszer neve betegtájékoztató, és kidobja.
2012. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is volt hasonló problémám..a dokim,azt mondta,h első nap kell kezdenem,viszont több,mint féléves kimaradásaim voltak...utánanéztem és elkezdtem szedni,mert még fél évet nem akartam várni..nem is volt semmi gond vele,azóta rendben vannak a dolgok...:)-lényeg,h én így csináltam,persze mindenkinél más a helyzet,szal legjobb,ha az orvosod mondja meg,h mi a teendő :)
2012. jún. 26. 23:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Nah,totál profi vagyok xD
2012. jún. 26. 23:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Válaszoltál saját magadnak? wow, ez igen! :P
2012. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!