Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 72 órás tablettától megjöhet...

72 órás tablettától megjöhet félidőben a menstruáció?

Figyelt kérdés
Febr. 16- án jött meg a menstruációm, meg volt 5-6 napig aztán elmúlt. Sajnos muszáj voltam 22- én esemény utáni tablettát bevenni, ami 25- én meghozta a menstruációmat. Szintén 5-6 napig meg volt, aztán elmúlt, nem is volt semmi gondom... Tegnap este viszont megint megjött, de csak nagyon minimálisan, ez a vérzés most is tart. A kérdésem az lenne, hogy a 72 órás tabletta meghozhatja- e a menstruációt félidőben? Milyen mellékhatásokat válthat ki a gyógyszer, és meddig tarthatnak a mellékhatások?
2012. márc. 8. 12:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Valamint -ezt kifelejtettem- szeretnék fogamzásgátlót felíratni, mondanom kell az orvosnak hogy vettem be 72 órás bogyót és valószínűleg emiatt rendszertelen a menstruációm vagy nem szükséges erről tudnia? Már csak azért is mert ismerősöm gyógyszerész, ő hozta nekem a tablettát tehát nem orvos írta fel.
2012. márc. 8. 12:34
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma megyek nőgyógyászhoz.
2012. márc. 8. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd mindenképp a dokinak, mert az esemény utáni tele van hormonnal. Ezért is zavarta össze a ciklusodat.

Mindenképp várd meg a rendes menzeszedet és csak akkor kezd el szedni a fog.gátlót

2012. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha megkérdezi a márkáját? Azt nem tudom, egy nagy üvegből vett ki két szemet az ismerősöm, a márkáját meg én buta elfelejtettem megkérdezi.
2012. márc. 8. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!