Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta bevétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pipci kérdése:

Esemény utáni tabletta bevétele után hány nappal kell + - megjönnie a menstruációnak?

Figyelt kérdés

barátnőmmel 24én voltunk együtt. kiszakadt az óvszer. másnap délben (25én) bevette az első szemet, éjfélkor a másikat. ma dec. 03-a van. elsején kellett volna megjönnie ugy számoltuk, mielőtt még nem vette be.

szerintetek eltolhatja valamennyit? mert ez a 8. nap.

tegnap meg tegnapelőtt már görcsölt is a hasa pont ugy mint menzesz előtt szokott azt mondta. de ma még nem.

előre is köszönöm a válaszokat.


2011. dec. 3. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
aznap
2011. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
További válaszokat kérnék, ha valaki tud valamit, irjon. Köszönöm.
2011. dec. 3. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Azonnal!
2011. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

tisztázzuk:

postinor tabletta. 2szemes. 12óra múlva kell bevenni a 2.szemet, és a betegtájékoztatón 5nap van irva a bevétel után. ez + - eltérhet. ezért tettem fel a kérdést, hogy aki tud, értelmeset irjon. köszönöm.

2011. dec. 3. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! nekem eddig sajnos 2x volt hozzá szerencsém ( nem pont ugyan ez volt, de az is két szemes) mikor először bevettem látszólag semmi nem történt ugyan úgy jött meg a menst ahogy kellett, aztán amikor másodjára akkor meg jött rá három napra, pedig nem akkor kellett volna hanem jóval később. Ugyh sztem ez nem mérvadó
2011. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk is előfordult már ez az eset. nekünk is 2 szemest írtak fel... de nekem meg sem jött...majd csak amikor alapból meg kellett volna hogy jöjjön. Ne izguljatok, nem lesz semmi baj :)
2011. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!