Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fog velem csinálni a...

Mit fog velem csinálni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Most megyek először nőgyógyászhoz és nem tudom mi fog történni. Elmondanátok nekem?


Értelmes válaszokat ha kérhetem.


2012. márc. 8. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért mész, viszketsz, folyásod van, tablettát szeretnél, nem jön meg? Nem mindegy.

Meg az se hogy hány éves vagy és szűz vagy-e.

2012. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és azért mert lefeküdtünk a barátommal 2 hónapja és szeretném tudni, hogy minden rendben van-e és úgy vélem 17 évesen illik megnézetni magamat ( :
2012. márc. 8. 16:47
 3/11 A kérdező kommentje:
És nem kizárt, hogy tablettát is íratnék. Bár ha erről tudtok valamit azt is nagyon szívesen venném.
2012. márc. 8. 16:48
 4/11 anonim ***** válasza:
azzal kezdi,hogy előszőr csak beszélget veled. majd elmondja,hogy hogy fog történni a vizsgálat.megkér hogy alulról vetközz le és felfekszel a nőgyógyászati ágyra. az egyik ujjával felnyúl a hüvelybe a másikkal a hasadat tapogatja. lehet,hogy rákszűrést is megcsinálja. egyik sem fájdalmas,inkább csak kellemetlennek fog tűnni,főleg hogy ha soha nem jártál nála.
2012. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én tablettát soha az életben nem szednék 21 éves vagyok, többször rám akarták már tukmálni, de sosem hagytam.
2012. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
miért félsz ennyire a tablettától?
2012. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem menj női orvoshoz, első alkalommal mindenképpen. Nem mindegy, hogy egy nő, vagy egy idegen férfi előtt vetkőzöl, terpesztesz...

Csak előnye van a női dokinak szerintem, hátrányt úgy alapból nem tudok mondani.

2012. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Anyukámmal megyek az ő orvosához aki már bevállt neki és nagyon szereti még úgy is, hogy másik városba kell menni szóval nem is azzal van a baj, csak nem tudom mire számítsak.
2012. márc. 8. 17:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt azért, mert a környezetemben csomó pár van, akik babáért küzdenek, mindegyik nő régóta szedett fogamzásgátlót. Másrészt orvosira járok, sokat tanultam a hormonrendszerről, nem is értem, miért nem tiltották még be a hormonális fogamzásgátlást. Harmadrészt a tesómat 6 év után 6 hónapja sikerült lebeszélnem róla, még mindig nincs peteérése, menstruációja is csak hébe-hóba.

Ja, és a 6 év alatt tartott szünetet, soha nem jött meg közben neki, erre a dokik írtak fel neki újabb bogyót...

Pedig 12-18 éves koráig tökéletesen szabályos ciklusa volt.

2012. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádtól kérdezd meg, ő biztosan elmagyarázza részletesen és szivesen. Jó, hogy vele mész.
2012. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!